hreflang="uk-UA"

Про нас

Компанія VERNA – провідний IT системний інтегратор, який понад 20 років працює на ринку України.

Наша компетенція

Основна наша компетенція – створення, модернізація, технічна підтримка ІТ-інфраструктур територіально розподілених мереж, що включає: проектування та монтаж систем відеоспостереження та відеоаналітики, комплексні проекти з побудови мережевої інфраструктури, мережі WiFi, системи контролю доступу для магазинів та складів, віддалену технічну підтримку користувачів, обслуговування IT-обладнання безпосередньо на місцях у будь-якій точці країни

Що ми робимо

Зараз ми обслуговуємо понад 1500 об'єктів - магазинів та відділень банків по всій країні.
Наші замовники - великі підприємства у сферах роздрібної торгівлі, фінансовому секторі, агросекторі, промисловості, розробці програмного забезпечення.

Працюємо на всій території України

Наші фахівці працюють на всій території України, що дозволяє нам успішно будувати та обслуговувати ІТ-інфраструктури великих роздрібних мереж з однаково високою якістю у великих обласних центрах та маленьких містах країни.
Наші замовники

Ми будуємо довгострокові відносини із замовниками та цінуємо довіру!

Іntertop

VERNA запровадила інноваційний проект з відеоаналітики для взуттєвої мережі №1 в Україні. З 2018 року працює віддалена технічна підтримка та підтримка користувачів. При відкритті мережею нових магазинів, ми встановлюємо ІТ-обладнання та відеонагляд.

МЕТRО Cash&Carry

Для Метро ми виконуємо повну модернізацію систем відеоспостереження з переходом з аналогових камер на IP. Проектні установки систем безпеки Аякс. Впроваджена система смарт рампа - контроль за прийманням та відвантаженням товару

FOZZY Group

Для найбільшого продуктового рітейлера країни ми запровадили системи відеоаналітики, що підвищують операційну ефективність, безпеку. Контроль черг та якості обслуговування, касових операцій, розпізнавання осіб, підрахунок відвідувачів для маркетингу.

АВК

Для лідера кондитерського ринку України протягом 15 років нами виконано багато складних ІТ-проектів.
На трьох фабриках АВК і новому логістичному центрі ми внедрили централізоване відеоспостереження за процесами виробництва, біометричну систему контролю доступу, побудували систему зберігання даних всього підприємства.

Philip Morris Ukraine

Ми пишаємось тим, що Філіп Морріс Україна довіряє нам уже 22 роки!
За ці роки разом ми виконали безліч великих ІТ-проектів і поставок обладнання для фабрики, регіональних офісів компанії та складів.
На початку 2023 року ми збудували резервні системи живлення з альтернативними каналами зв'язку для 34 магазинів IQOS.

JACOBS

Для фабрики м.Тростянець ми виконали проект побудови системи відеоспостереження, яку підтримуємо.
Для фабрики в Казахстані – проект інтеграції відеоспостереження та контролю доступу, контроль за перебуванням людей у небезпечній зоні та вимикання обладнання за нештатних ситуацій.

ПУМБ

Ми працюємо із найбільшим банком України 14 років!
За цей час Verna побудувала відмовостійке та безперебійне ядро мережі банку на базі обладнання Cisco. Наші інженери створили базову ІТ-інфраструктуру ПУМБ.

Ukrsibbank BNP Paribas group

З 2006 року ми брали участь у відкритті 700 відділень банку та точок кредитування.
СКС та WiFi мережі, постачання обладнання, необхідного програмного забезпечення. Останні 6 років ми підтримуємо ІТ інфраструктуру відділень.

ТАСКОМБАНК

Нашій співпраці Таскомбанком вже дванадцять років!
Наш інженерний підрозділ будує мережі, а наша сервісна служба підтримує всі філії банку на всій території України.

KERNEL GROUP

VERNA спроектувала та проклала оптоволоконні мережі, LAN, Wi-Fi та IP-телефонію для маслоекстракційного заводу в с.Бандурка.
Згодом ми розширили діючу мережу, підключили до магістральної оптичної мережі два нові вузли - теплову електростанцію та електропідстанції.

LDC Ukraine

На елеваторі ми впровадили системи автоматизації кількісно-якісного обліку зерна, контролю автотранспорту з розпізнаванням номерів та РФІД мітками, автоматизованого обліку ресурсів, виконано охоронне та технологічне відеоспостереження.

ДІЛА Медична лабораторія

VERNA побудувала системи відеоспостереження для 80 відділень діагностичних центрів ДІЛА за три роки.
Ми будуємо мережі та підключаємо ІТ-техніки при відкритті нових відділень. Підтримуємо ІТ-інфраструктуру в існуючих.