hreflang="uk-UA"

Побудова бездротової мережі в новому логістичному центрі

VERNA завершила проєкт створення автоматизованої системи складського обліку товарно-матеріальних цінностей для нового логістичного центру компанії, заснованої на бездротових терміналах збору даних.

 Компанія АВК

Мета та завдання проєкту

Забезпечити повне покриття мережею WI-FI складських приміщень компанії, площею більше 28000 м2.

Забезпечити бездротовий доступ інших мобільних пристроїв до основних мережевих ресурсів підприємства та застосункового програмного забезпечення.

Рішення

Для розрахунку оптимального радіочастотного покриття приміщень, спеціалістами компанії VERNA були виконані роботи з радіопланування за допомогою програмно-апаратного комплексу на основі ПЗTamoGraph Site Survey, що забезпечило оптимальний вибір бездротових точок доступу, їх кількість та місця розташування.

В результаті проведеного аналізу було прийнято рішення про побудову мережі WI-FI на точках доступу Cisco Aironet 1600e, які мають розширений діапазон робочих температур та ідеально підходять для використання в заводських або складських приміщеннях. Ефективне та динамічне управління параметрами точок доступу, а також загальне управління бездротовою мережею забезпечується контролером Cisco CT2504.

Для фізичного підключення точок доступу до вузлів комутації було розроблено та реалізовано проєкт розширення системи кабельної мережі та локальної вузлової мережі.

Результати та переваги реалізації проєкту

Впровадження рішення дозволило компанії "АВК" забезпечити надійне бездротове покриття території складу та роботу автоматизованої системи складського обліку ТМЦ. Замовник зміг значно підвищити оперативність роботи логістичного центру та збільшити продуктивність праці.

Така система дозволяє отримувати дані про місцезнаходження товару та його переміщення в режимі реального часу, що, у свою чергу, дає можливість впроваджувати нові більш ефективні бізнес-процеси на підприємстві.

Реалізована мережа WI-FI має важливі характеристики:

·        централізоване керування політиками безпеки, системою запобігання нерегламентованих вторгнень (wireless intrusion prevention system(wIPS)), ефективнішою системою керування радіочастотами та системою керування якістю сервісів (QoS)

·        безшовний роумінг

·        простота управління та масштабованість

Використане обладнання та ПЗ партнерів

Про замовника

Компанія АВК - один з найбільших національних виробників кондитерської продукції. АВК виробляє шоколад, шоколадні цукерки, злакові солодощі, желейно-жувальні ласощі, а також іншу кондитерську продукцію. Компанія АВК входить в топ 3 кондитерських компаній України.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію