hreflang="uk-UA"

Система контролю доступу на рампу

Для оптимізації кількості персоналу та контролю за прийомом товару від постачальників ми впроваджуємо систему Смарт Рампа, що складається з гібриду контролю доступу та відеоспостереження.

Розробка та впровадження Cмарт Рампи представляє собою перспективний напрямок у розвитку логістичних процесів.

Смарт Рампа - це інноваційна концепція, що об'єднує інтелектуальні технології та оптимізацію логістичних операцій з метою раціонального переміщення товарів у логістичних комплексах. Вона включає в себе різноманітні функції, спрямовані на ефективне управління процесами завантаження та розвантаження.

Значна частина робочого часу працівників складських комплексів в рітейлі витрачається на приймання та відвантаження товарів. Крім того, ці операції можуть супроводжуватися помилками, що становлять ризик для власників.

Завдяки використанню смарт рампи вдалося автоматизувати контроль за складськими операціями, що призвело до скорочення часу їх виконання та кількості залучених працівників. Такий підхід забезпечує прозорість та точність дій.

Робота Смарт Рампи передбачає використання контролерів, магнітних карток, датчиків, терміналів відеозв'язку та планшетів. Перед прийманням товару співробітник із відповідними правами повідомляє на центральний пост охорони та розблоковує рампу за допомогою магнітної картки. На планшеті обирає постачальника, кількість товару та супровідні документи. По завершенню операції рампа закривається та залишається під охороною. Відбудеться спроба несанкціонованого доступу - спрацюють заходи безпеки.

Ворота на рампі оснащуються датчиками відкриття, які передають події про санкціонований або несанкціонований доступ системам контролю доступу та відеоспостереження одночасно.

При надходженні товару на склад відповідальний за прийом співробітник своїм пропуском знімає з охорони рампу, вносить у програму дані про постачальника, кількість і найменування товару, що надходить. Тільки після цього приступає до розвантаження.

За інформацією з бази даних, безпека та адміністрація точно знає, хто зі співробітників, коли і від якого постачальника приймав товар. При виникненні спірних ситуацій можна оперативно переглянути момент, збережений у відеоархіві.

Всі дії реєструються та логуються, що дозволяє відслідковувати та аналізувати процеси. Смарт Рампа може інтегруватися з іншими технологіями, такими як автоматичні склади чи системи управління запасами, що допомагає створити повністю автоматизовану логістичну систему.

Ця інноваційна концепція допомагає оптимізувати рух товарів, забезпечує швидку та ефективну доставку, покращує безпеку та точність. Вона відкриває можливості для аналізу даних та прийняття обґрунтованих рішень.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію