hreflang="uk-UA"

Впровадження сучасної Wi-Fi мережі від Aruba

BROCARD

VERNA завершила проєкт впровадження сучасної та швидкісної Wi-Fi мережі на базі обладнання Aruba для найбільшої в Україні парфумерно-косметичної мережі в сегменті luxury BROCARD. Цей проєкт став важливим кроком у покращенні інфраструктури, підвищенні рівня обслуговування клієнтів та організації роботи співробітників для замовника.

 

Впровадження сучасної та швидкісної Wi-Fi мережі - продовження успішної історії співпраці між VERNA та Брокард, яка триває вже 12 років!

За цей час ми виконали низку титульних та важливих проєктів по створенню та підтримці хмарної інфраструктури, побудові системи IP-відеоспостереження з можливістю відеоаналітики, підтримці та сервісному обслуговуванню системи відеонагляду, мережевого та ІТ обладнання.

На початку 2024 року ІТ-інтегратор VERNA впровадив мережі Wi-Fi у 42 магазинах BROCARD. Це був вже другий етап проєкту, перший етап впровадження Wi-Fi мереж у 27 магазинах та складі компанії відбувся у 2021 році.

Цей проєкт дозволив побудувати надійне рішення, яке працює безперебійно на різних локаціях з можливістю централізованого управління та моніторингу.

Для впровадження мережі ІТ підрозділом Брокард-Україна було обрано обладнання та програмне забезпечення від провідного виробника Aruba. Зокрема, для створення Wi-Fi мережі використовувалися точки доступу Aruba 4 різних моделей. Wi-Fi точки доступу Aruba підключались до існуючої мережевої інфраструктури замовника.

Для управління та моніторингу мережі було використано програмне забезпечення Aruba AirWave, яке дозволяє централізовано керувати та контролювати мережу на всіх локаціях. Воно призначено для управління дротовими та бездротовими мережами від різних постачальників. Система дозволяє ІТ-персоналу відстежувати стан та навантаження компонентів інфраструктури: точок доступу, контролерів та комутаторів, вибирати конфігурацію існуючих та додавати нові пристрої. AirWave також дозволяє отримувати інформацію про підключених до мережі користувачів, збирати статистику їхніх дій та трафік.

Wi-Fi мережа, побудована за цією технологією, має високий ступінь продуктивності та відмовостійкості. А централізована система управління та моніторингу не використовує центральний контролер, що суттєво зменшує капітальні витрати на впровадження проєкту, а також полегшує життя співробітникам компанії Брокард-Україна.

Співробітники можуть ефективно виконувати свою роботу завдяки використанню мобільних терміналів збору даних та інших пристроїв. Клієнти мають можливість зручного користування Wi-Fi мережею для розрахунків за покупки чи отримання додаткової інформації за допомогою кептів порталу Conectiko, навіть у випадку відсутності мобільного зв’язку.

Проєкт охопив склад та магазини BROCARD в 22 містах України, зокрема Київ, Одеса, Харків, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Львів, Івано-Франківськ та інші.

 

Про замовника

Брокард-Україна – це найбільша в Україні парфумерно-косметична мережа в сегменті luxury. Станом на початок 2024 має 70 магазинів у 22 містах України та обслуговує 1'900'000 постійних клієнтів. Brocard пропонує продукцію більш ніж 350 відомих світових брендів, таких як Chanel, Dior, Lancôme та інші. Має 25 000 сертифікатів відповідності – для всіх товарів мережі, кожен із яких гарантовано якісний і оригінальний.

Від лютого 2022 року BROCARD активно працює задля наближення нашої Перемоги. Тільки на підтримку ЗСУ компанією Брокард-Україна перераховано 200 млн грн. Компанія бере активну участь в гуманітарних проєктах та співпрацює з благодійними фондами. Дуже важливий внесок Брокард-Україна в економічний розвиток та підтримку України – за два роки війни група компаній BROCARD сплатила податків на суму 1263млн грн.

Компанія «Брокард-Україна» працює виключно в Україні та належить Philippe Benacin Holding.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію