Допомагаємо нашим замовникам працювати та бути назв'язку в умовах віялових відключень електроживлення

12 січня 2023

Ділимося одним із рішень для нашого замовника – великої мережі роздрібних магазинів.

За півтора місяці ми збудували резервні системи живлення з альтернативними каналами зв'язку з використанням Starlink у 34 магазинах  у 21 місті України.

Фахівці VERNA обстежили об'єкти замовника та розробили типове рішення для стабільної роботи. Ми резервуємо електроживлення у 2 точках – касовій зоні та серверній. У касову зону підключаємо 2 ноутбуки, 2 касовіпринтери та 2 сканери штрих-кодів. У серверну зону підключаємо відеоспостереження та WI-FI мережу.

Ми розрахували необхідну ємність аккумулятора для заданої години роботи та кількості підключеного обладнання. Зараз в типовому магазині замовника споживається максимум 200Вт. Акумулятор ємністю 100мА*г дозволяє підтримувати в робочому стані обладнання 4 години.

Для стабільного інтернету ми побудували два резервніканали зв'язку.

У разі пропадання сигналу від основного провайдера система автоматично перемикається на резервний канал зв'язку. Роутер із підтримкою мобільної мережі працює на частоті GSM 4G або 3G залежно відпокриття оператора.

Інший резервний екстрений канал зв'язку організованона устаткуванні Starlink. Він використовується як окремий пристрій і незадіяний у роботі всієї системи та магазину.

Після проектування та монтажу ми здійснюємо подальший супровід Starlink та іншого обладнання.

VERNAмає великий штат фахівців, які одночасно працюють на всій території України таготові виконувати великі обсяги роботи швидко.

Зараз ми виконуємо подібні проекти щодо організаціїрезервного живлення обладнання з альтернативним каналом зв'язку для наших замовників у сфері рітейлу та банківського сектору.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку