hreflang="uk-UA"

Комплексна підтримка та обслуговування ІТ-інфраструктури підприємств

З питанням, чи варто наймати внутрішнього спеціаліста з управління IT-інфраструктурою або звернутися до досвідченого підрядника, який надає відповідні послуги, компаніям доводиться стикатись все частіше.

Чому найм спеціалізованої компанії може бути більш вигідним рішенням?

Утримання внутрішніх спеціалістів з управління IT-інфраструктурою може бути значно дорожчим, ніж співпраця із зовнішньою компанією. На постійного співробітника поширюються не лише зарплата та податки, а й витрати на навчання, обладнання та багато інших додаткових витрат. У той час як ВЕРНА, яка спеціалізується на обслуговуванні IT, може надавати послуги з абонентської плати або за необхідності поінцидентно, що дозволяє точно заощадити кошти та ретельно бюджетувати витрати.

IT-інфраструктура охоплює безліч областей, включаючи мережеве обладнання, сервери, програмне забезпечення, безпеку та багато іншого. Мати внутрішніх співробітників, здатних володіти всіма цими аспектами , може бути дорого, нераціонально та складно.  У разі несподіваних проблем або необхідності масштабування ІТ-інфраструктури, внутрішній фахівець може виявитися нездатним задовольнити потреби компанії. ВЕРНА спеціалізується на обслуговуванні вже багато років і має широку експертизу.

Ми завжди стежимо за новітніми технологіями та трендами у галузі. Це означає, що при співпраці з ВЕРНА замовник може бути впевнений, що його інфраструктура буде своєчасно оновлена ​​та оптимізована.

Що ВЕРНА пропонує та як працює послуга підтримки ІТ-інфраструктур?

Відділ сервісної підтримки ВЕРНА забезпечує обслуговування широкого спектра компонентів, включаючи робочі місця користувачів, облікову та поштову систему, програмне забезпечення від сторонніх розробників, системи відеоспостереження, антикрадіжні системи, структуровану кабельну систему (СКС) та інші інфраструктурні системи для підприємств і офісів.

Перед прийняттям на обслуговування ІТ-інфраструктури клієнта, ми проводимо ретельний аудит та інвентаризацію.

Наші послуги включають в себе віддалену підтримку користувачів, а також обслуговування та ремонт обладнання на місці встановлення.

Ми проводимо налаштування та адміністрування серверів, включаючи операційні системи Windows, Linux та Unix, системи зберігання даних (SAN), а також підтримуємо мережеве обладнання, таке як локальні мережі (LAN), бездротові мережі (Wi-Fi), глобальні мережі (WAN), IP-телефонію в контакт-центрах та інші мережеві рішення.

Наші кваліфіковані фахівці здійснюють постійний моніторинг ІТ-інфраструктури для забезпечення її доступності та продуктивності, а також вчасного виявлення можливих системних помилок. Ми також відповідаємо за забезпечення правильності резервного копіювання даних.

Надаючи нашим клієнтам рішення щодо оптимізації обчислювальних ресурсів та покращення роботи системи, ми допомагаємо в налагодженні їх інфраструктури. У разі потреби ми залучаємо вузькопрофільних спеціалістів.

Наш менеджер проєкту підтримує постійний контакт з клієнтом, щоб вирішувати питання щодо обслуговування та регулярно надає звіти про стан інфраструктури.

Чому саме підтримка та обслуговування від ВЕРНА?

• КВАЛІФІКАЦІЯ

Доступ до широкого спектру висококваліфікованих спеціалістів VERNA. Ми забезпечуємо обслуговування обладнання згідно з найкращими практиками з методологіями ITIL/ITSM.

• ПРАЦЮЄМО НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Ми маємо команду фахівців, які охоплюють всю територію України. Це означає, що ми можемо підтримувати та обслуговувати наших клієнтів за єдиною угодою та стандартною ціною, що надзвичайно зручно для підприємств з роздрібною мережею.

• БЕЗПЕКА

ВЕРНА має спеціалізований досвід і знання в галузі інформаційної безпеки та зосереджена на забезпеченні захисту інформації, даних та інфраструктури. Перед початком роботи ми завжди підписуємо з замовником угоду про нерозголошення інформації, для забезпечити конфіденційності інформації.

• ДОСВІД ПОНАД 20 РОКІВ

ВЕРНА бере на себе всі технічні обов'язки, пов'язані з інформаційною інфраструктурою наших замовників вже 23 роки! У нас є замовники, які взагалі не мають потреби у власному відділі ІТ або системному адміністраторі, оскільки наші експерти виконують всі необхідні завдання в сфері ІТ.

Нам довіряють підтримку своїх ІТ інфраструктур:

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку