hreflang="uk-UA"

Проєктування смарт рамп для логістичних комплексів

Проєктування та впровадження смарт рамп є перспективним напрямком у розвитку логістики.

Смарт рампа - це рішення, яке поєднує в собі розумні технології та логістичні процеси для оптимізації руху товарів у логістичних комплексах. Вона включає в себе ряд інтегрованих функцій, які дозволяють ефективно керувати процесом завантаження та розвантаження товарів.

Приймання та відвантаження товарів займає значну кількість робочого часу співробітників великих логістичних та складських комплексів. Крім того, під час цих операцій можливі як випадкові, так і умисні помилки, що призводять до втрат з боку власника.

Нам вдалося автоматизувати контроль над складськими операціями приймання та відвантаження товарів, що дозволило скоротити час на ці операції, кількість працівників, задіяних у цьому, і в цілому забезпечити прозорість дій.

Як працює смарт рампа

Система складається з контролерів, зчитувачів магнітних карток, датчиків відкриття рамп, терміналів відеозв'язку з постом охорони, планшетів з базою даних постачальників.

Перед прийманням товару співробітник з правами доступу до конкретного відділу повідомляє по відеозв'язку на центральний пост охорони, що планує приймати товар. Потім він своєю магнітною карткою розблоковує ролету рампи та відкриває її. Також на пристібленому до ролети планшеті співробітник вибирає з бази даних постачальників, від кого і у якій кількості буде прийнятий товар, а також номери супровідних документів. Після завершення приймання товару співробітник складу повідомляє на пост охорони, що всі операції завершені і закриває ролету. Вона автоматично стає під охорону. Якщо відбудеться спроба несанкціонованого відкриття ролети, спрацює сирена, а на моніторі поста охорони з'явиться тривога і автоматично включиться трансляція камери, спрямованої на цю зону. Співробітник охорони може за допомогою системи гучномовної зв'язку сповістити порушника, що він під контролем.

Усі дії як приймачів товару, так і співробітників охорони логуються, для кожного випадку порушення заповнюється форма, яка зберігається в базі даних. Вся інформація може бути вивантажена у вигляді таблиць з звітами. У будь-який момент є можливість переглянути, скільки разів, в який час і для яких цілей відкривалися ролети.

Переваги впровадження

Автоматизована система контролю приймання товару впроваджена вже в декількох великих супермаркетах і отримала позитивні відгуки від співробітників та керівництва.

Її інтегровані функції та технології дозволяють оптимізувати рух товарів, забезпечуючи швидку та ефективну доставку. Смарт рампа забезпечує автоматизований контроль, оптимальну організацію простору, покращення безпеки. Це сприяє підвищенню продуктивності логістичних комплексів та покращує конкурентоспроможність підприємств.

Вона допомагає забезпечити точність, швидкість та ефективність у керуванні товарами, що перетинають пункти завантаження та розвантаження.

Застосування смарт рампи в логістичних комплексах також відкриває нові можливості для аналізу та оптимізації даних. Завдяки сенсорам та системам збору даних, смарт рампа надає цінну інформацію про час, обсяг та якість процесів завантаження та розвантаження. Ці дані можуть бути використані для виявлення трендів, вдосконалення стратегій та прийняття дієвих рішень.

Інтеграція з іншими системами

Одним з ключових аспектів смарт рампи є її сумісність з іншими технологіями, що використовуються в логістиці. Вона може бути інтегрована з системами автоматичного складу, системами керування транспортом та системами управління запасами. Це дозволяє створити повністю автоматизований логістичний процес, що максимально зменшує людську помилку та підвищує продуктивність.

Загалом, проєктування смарт рампи для логістичних комплексів є кроком у напрямку модернізації та удосконалення логістичних процесів. Вона сприяє підвищенню продуктивності, зниженню витрат та покращенню контролю над рухом товарів. За допомогою смарт рампи, логістичні комплекси можуть досягати більшої ефективності та конкурентоспроможності в сучасному бізнес-середовищі.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію