hreflang="uk-UA"

Проєктування та побудова структурованих кабельних систем

Компанія VERNA спеціалізується на розробці та встановленні кабельних мереж - основи для створення єдиного інформаційного простору.

Ми надаємо послуги з монтажу кабельних мереж для логістичних центрів та багатьох інших великих українських компаній з 2000 року. За цей час ми встановили понад 100 000 портів.

Структурована кабельна система є основою телекомунікаційної системи будь-якого сучасного підприємства, організації або офісу. Вона об'єднує локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки та відеоспостереження, що дозволяє створювати інтегровані мережі.

Наша компанія пропонує комплексні рішення з проєктування та побудові структурованих кабельних систем для логістичних центрів. Ми розробляємо індивідуальні рішення, враховуючи потреби та побажання клієнтів, а також вимоги до швидкості передачі даних та рівня захисту інформації. При проєктуванні також враховуємо перспективи розвитку інформаційних технологій.

Стандарти якості, якими ми керуємось, включають ANSI/TIA/EIA-568-B, ANSI/TIA/EIA-607, ISO/EIC 11801, BS 6701 та BS 7671.

Наші спеціалісти здійснюють всі роботи з проєктування та монтажу комп'ютерних мереж, локальних обчислювальних систем та структурованих кабельних систем будь-якої складності. Ми гарантуємо підтримку та обслуговування всіх систем протягом гарантійного та післягарантійного періодів.

Оптимальним рішенням для логістичних центрів є побудова структурованих кабельних систем з модульною ієрархічною структурою. Ця система здатна замінити багато локальних мереж, пов'язаних з різними мережевими технологіями.

Структурована кабельна система забезпечує передачу сигналів будь-якого мережевого обладнання, що є важливою складовою ІТ-інфраструктури логістичних центрів та інших підприємств. Вона дозволяє об'єднувати локальні обчислювальні та телефонні мережі, мережі передачі інформації в системах безпеки та відеоспостереження.

Інтегровані локальні мережі, побудовані з використанням структурованих кабельних систем, мають безліч переваг, таких як висока пропускна здатність, можливість підтримки всіх мережевих протоколів, зменшення кількості кабелів та комутаційного обладнання, можливість передачі різних типів сигналів з різною швидкістю, централізований контроль над роботою інформаційних сервісів, модульність та масштабованість мережі, вигідну вартість прокладання та довгий термін служби.

Компанія VERNA є сертифікованим інсталятором структурованих кабельних систем провідних виробників і надає гарантію на експлуатацію мереж. Ми працюємо з виробниками, такими як R&M Freenet, PAN-NET, PremiseNetworks, Vinet, Legrand, AMPNetconnect, Systimax, та дотримуємося вимог технології виробників під час монтажу кабельних мереж.

Ми використовуємо обладнання та програмне забезпечення наших партнерів

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію