hreflang="uk-UA"

Ліцензійне програмне забезпечення

Компанія VERNA є надійним партнером для постачання ліцензійного програмного забезпечення. Наш професіоналізм, вибір надійних виробників, широкий асортимент продуктів, консультаційна підтримка та гнучкість в ціноутворенні роблять нас надійним постачальником для багатьох клієнтів.

Придбаючи програмне забезпечення, користувачі отримують ліцензію, яка надає право на використання цього ПЗ. Умови використання програмного забезпечення, наприклад, можливість перенесення на інший ПК, право використання попередніх версій, фіксуються у відповідній угоді, що супроводжує постачання продукту.

Найпоширенішим видом такої угоди є ліцензійна угода кінцевого користувача (EULA - End User License Agreement). Вона супроводжує продукти, які постачаються разом із новими комп'ютерами (OEM) або окремо у роздрібній торгівлі (роздрібна версія). EULA зазвичай поширюється у електронному вигляді і відображається при першому запуску продукту. Користувач повинен погодитися з її умовами перед встановленням програмного забезпечення.

Якщо продукт придбано в рамках однієї з програм корпоративного ліцензування, діють правила використання продукту, зазначені у документі "Ліцензійні права на використання продукту Microsoft" (Product Use Rights (PUR)). Цей документ, разом із текстом корпоративної угоди, в рамках якої придбано ПЗ, визначає умови використання такого програмного забезпечення. Документ PUR оновлюється щокварталу, тому його вивчення є обов'язковим для фахівців, які займаються продажами програмного забезпечення.

Системи ліцензування Microsoft

Коробкова ліцензія (FPP)

Включає диск у кольоровій коробці, посібник користувача, наклейку сертифіката автентичності (COA). Продається у роздрібній мережі.

Переваги коробкових версій

• можливість перенесення на інший комп'ютер, що недоступно, наприклад, для OEM-версій будь-яких продуктів і корпоративних версій Windows.

• право встановлення другої копії Microsoft Office та інших настільних додатків на портативному пристрої для використання єдиним основним користувачем.

Недоліки коробкових версій

• право використання попередньої версії (Downgrade) недоступно для коробкових ліцензій, за винятком деяких засобів розробки і серверів.

• у більшості випадків коробкові продукти дорожчі за аналоги з програми корпоративного ліцензування;

• складнощі в адмініструванні та обслуговуванні;

• для підтвердження законності користування користувачу необхідно зберігати коробку поруч з робочим місцем.

OEM-ліцензія (Original Equipment Manufacturer)

Ліцензія на програмне забезпечення, що продається разом із новим комп'ютерним обладнанням. Встановити таке програмне забезпечення може тільки системний інтегратор, а не кінцевий користувач.

OEM-ліцензія (Original Equipment Manufacturer)

Переваги OEM-версій

• Вигідна ціна;

• Користувач має право передавати OEM-версію разом з обладнанням;

• Присутнє ексклюзивне право використання попередньої версії (Downgrade) на обмежений набір продуктів (редакції настільних і серверних систем).

Недоліки OEM-версій

• OEM-версії "прив'язані" до комп'ютера, на який були спочатку встановлені, тобто їх не можна переносити з комп'ютера на комп'ютер, і вони "помирають" разом з комп'ютером (материнською платою).

• Забороняється здавати в оренду або тимчасове використання комп'ютер з встановленою OEM-версією;

• OEM-версії можна придбати тільки в складі нового комп'ютера;

•Складнощі в адмініструванні та обслуговуванні.

Програми корпоративного ліцензування

Програми корпоративного ліцензування - найвигідніший спосіб придбання програмного забезпечення Microsoft для організацій. Корпоративні схеми передбачають значні знижки і дозволяють враховувати розмір компанії та інші особливості вашого бізнесу. Ліцензійні права, як правило, різняться для різних категорій продуктів. Детальну інформацію про отримувані права на використання продуктів можна знайти в Ліцензійній угоді або звернутися до фахівців компанії VERNA.

Переваги програми корпоративного ліцензування

• Один ключ продукту для всіх придбаних ліцензій, що надає адміністратору можливість легкого обліку ліцензій та простого адміністрування.

• Вільне переміщення ліцензій між пристроями.

• Право використання попередньої версії (Downgrade) для всіх придбаних продуктів.

• Для освітніх та державних структур існує політика спеціальних цін.

• Для корпоративних клієнтів та їх афілійованих осіб існують спеціальні умови.

• Ціна на ліцензії формується залежно від обсягу замовлення, і протягом двох років після розміщення першого замовлення клієнт може скористатися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних будь-яких невеликих замовлень.

• Існує програма придбання продуктів у розстрочку.

Недоліки корпоративної програми ліцензування

• Мінімальна перша покупка ліцензій - від 5 штук.

• Вартість ліцензій вища, ніж у OEM-версії.

Хмарні сервіси Office 365

Багато людей, які працюють у сфері IT-індустрії, будь то IT-директори або прості співробітники компанії, чули про продукт корпорації Microsoft Office 365. Існує помилкове уявлення, що ця послуга є ще одним втіленням офісних програм, реалізованих у хмарній інфраструктурі Microsoft. Насправді це глобальна всеосяжна послуга, комплекс програм та утиліт, які існують практично в кожній організації.

Сьогодні важко уявити, що у якоїсь компанії, активно працюючої на ринку, відсутня система електронної пошти або відсутній документообіг. Більше того, мати корпоративну поштову скриньку з корпоративним доменним ім'ям вважається хорошим тоном. Для таких компаній і був створений проект Office 365, який включає в себе поштову послугу, послугу голосового відеозв'язку, послугу документообігу і, звичайно ж, стандартний набір офісних додатків.

Переваги рішення

Це надійність зберігання інформації, доступність інформації, надійність сервісу на рівні 99,9%, простота масштабування рішення при збільшенні кількості користувачів, збереження комерційної інформації у разі непередбачених обставин, починаючи з погодних явищ і закінчуючи діями контролюючих органів.

Вибір рішення Office 365 не зобов'язує користувача відмовлятися від власної існуючої інфраструктури. Це рішення дозволяє створювати гібридну інфраструктуру, де частина користувачів знаходиться в публічному хмарному середовищі, а частина працює в приватному хмарному середовищі або будь-якому іншому варіанті.

Компанія VERNA, яка є партнером корпорації Microsoft з партнерським статусом Microsoft Gold Partner, пропонує своїм клієнтам рішення щодо реалізації переходу від використання поштової послуги, зв'язку, документообігу та спільної роботи на власному обладнанні до публічного хмарного середовища.

Такий крок дозволить користувачеві звільнити значні обчислювальні ресурси, отримати надійний сервіс, знизити витрати на електроживлення та охолодження обладнання, звільнити персонал від рутинних завдань, спрямувавши вільні сили на інші проекти.

Оцінювати продукт тільки за ціною не є правильно, оскільки в такому випадку ми забуваємо про приховані, невидимі на поверхні витрати, пов'язані з застарінням обладнання, зростанням користувачів, оновленням програмного забезпечення, платежами за електроенергію та оплатою праці співробітників, зайнятих адмініструванням системи. Пропонуємо вам розглянути аналіз вартості володіння традиційним рішенням порівняно з хмарним продуктом на досить тривалому часовому інтервалі.

Системи колективної роботи та поштові служби

Компанія VERNA надає послуги з проєктування, розгортання та супроводження систем колективної роботи. Наші фахівці виконують роботи з міграції з інших поштових служб та систем документообігу, розробляють фірмовий стиль корпоративного порталу Замовника та адаптують наявні процеси документообігу під міграцію на портальні рішення.

Системи колективної роботи (Business productivity platform) призначені для організації ефективного обміну інформацією між співробітниками підприємства. Перевага їх використання полягає в можливості суттєво заощаджувати час співробітників на обмін повідомленнями, документами, планування завдань та багато іншого. До таких рішень відносяться системи електронної пошти, портальні технології, служби обміну повідомленнями.

Етапи виконання розгортання сервісу

1. Дослідження існуючої інфраструктури з розробкою архітектури сервісу.

2. Тестове розгортання та налаштування функціоналу сервісу.

3. Документування процесу та складання робочих інструкцій з урахуванням виявлених особливостей використання ПЗ.

4. Підготовка продакт-середовища (розгортання серверів, налаштування довірчих відносин тощо).

5. Розгортання інфраструктури сервісу в продакт-середовищі.

Переваги VERNA

• Багаторічний досвід успішної реалізації проектів. Наші реалізовані проекти включають будівництво корпоративних порталів та поштових систем, а також розгортання систем документообігу в компаніях.

•Ми маємо довіру понад 150 українських та зарубіжних компаній. Нашими основними клієнтами є великі територіально-розподілені компанії фінансового сектору з кількістю користувачів систем до 2000.

• Висококваліфікована інженерна команда. Команда спеціалістів VERNA складається з сертифікованих інженерів, які мають успішний досвід впровадження в різних організаціях. Для підтвердження нашого досвіду, компанії VERNA було присвоєно звання Silver Portals and Collaborations Competency в партнерській програмі Microsoft.

Рішення компанії VERNA

• MS Exchange: рішення для обміну електронною поштою, планування зустрічей з використанням спільних календарів, постановки та контролю виконання завдань.

• MS SharePoint: платформа для побудови корпоративних порталів, особистих сайтів співробітників, корпоративних блогів, єдиного робочого місця для роботи з документами в підприємстві.

•MS Lync: системи обміну повідомленнями, контролю присутності, організації відеоконференцій, побудови корпоративної телефонії.

Спільне використання перелічених продуктів дозволяє додатково розширити функціонал завдяки глибокій інтеграції функціоналу окремих рішень.

Системи програмного керування та моніторингу ІТ-інфраструктри

Компанія VERNA пропонує замовникам послуги з побудови корпоративних систем управління та моніторингу ІТ-систем підприємства як у складі "приватних хмар", так і в ізольованій конфігурації.

В якості рішень для цих завдань ми пропонуємо програмне забезпечення від Microsoft з родини System Center, зокрема - System Center Operation Manager 2012 і System Center Configuration Manager 2012.

Розгортання цих програмних комплексів дозволяє адміністраторам з мінімальними зусиллями проводити централізовану установку програмного забезпечення, операційних систем, оновлень, контролювати виконання корпоративних правил для клієнтських ПК та серверів, проводити інвентаризацію програмних та апаратних активів підприємства, а також проактивно контролювати стан своєї серверної інфраструктури.

Наша команда має успішний досвід реалізації проєктів з побудови систем цільового застосування з 2007 року. Протягом цього періоду нашими фахівцями було виконано ряд проєктів в компаніях з кількістю клієнтів до 10 000 співробітників та розподіленою серверною інфраструктурою з понад 80 серверами.

Наша команда спеціалістів складається з сертифікованих інженерів з досвідом впровадження в різних організаціях, що підтверджується статусом Silver System Management and Virtualization Competency в партнерській програмі Microsoft.

Розгортані служби встановлюються в ІТ-інфраструктурі з працюючим активним каталогом.

Етапи реалізації сервісу

1. Дослідження існуючої ІТ-інфраструктури з розробкою архітектури сервісу.

2.Тестове розгортання та налаштування функціоналу сервісу.

3. Документування процесу та складання робочих інструкцій з урахуванням виявлених особливостей застосування ПЗ.

4. Підготовка середовища продакт-системи (розгортання серверів, налаштування довірчих відносин та інше).

5. Розгортання інфраструктури сервісу в продакт-середовищі.

Системи централізованої аутентифікації користувачів

Компанія VERNA пропонує послуги з побудови з нуля та міграції існуючих систем централізованої аутентифікації користувачів. Впровадження такої системи дозволяє Замовнику організувати єдину точку управління обліковими записами, правами доступу до мережевих ресурсів, серверів та комп'ютерів співробітників. Системи централізованої аутентифікації використовують у своїй роботі протокол LDAP.

Ми пропонуємо послуги не лише з проєктування нової ІТ-інфраструктури, але й з міграції існуючої. Міграція існуючої інфраструктури каталогу служби централізованої аутентифікації є виправданою у випадках:

• коли необхідно здійснити консолідацію та уніфікацію служб (наприклад, у разі злиття двох підприємств)

• перейти на іншу систему LDAP (наприклад, перехід з Novell eCatalog на Active Directory)

• оновити існуючу версію Microsoft Active Directory.

Переваги VERNA

Компанія VERNA має багатий досвід у проектуванні, розгортанні, міграції та підтримці систем. Ми реалізували проекти оновлення, консолідації та міграції LDAP служб в середніх і великих розподілених мережах з кількістю клієнтів до 10000 та покриттям по всій території України.

Інженерний склад складається з сертифікованих співробітників з рівнем сертифікації MCTS\MCITP, з великим досвідом проведення робіт у цьому напрямку. Компанія VERNA є партнером з найвищим статусом у партнерській програмі - "партнер з золотою компетенцією", із статусом Gold Competencies Server Platform.

Розгортані служби не ставлять окремих вимог до ІТ-інфраструктури Замовника. Основною вимогою є наявність маршрутизованої мережі та відкриття необхідних портів і протоколів на мережевих маршрутизаторах.

Етапи виконання

• дослідження існуючої інфраструктури з розробкою архітектури сервісу;

• тестове розгортання та міграція виділеної групи користувачів;

• документування процесу та складання робочих інструкцій з урахуванням виявлених особливостей застосування ПЗ;

• підготовка продуктового середовища: розгортання серверів, налаштування довірчих відносин тощо

• міграція користувачів;

• міграція пов'язаних мережевих ресурсів.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку