hreflang="uk-UA"

Системи контролю та керування доступом

Компанія VERNA проєктує та встановлює комплексні системи безпеки, обов'язковою частиною яких є системи контролю та управління доступом (СКУД). Ми пропонуємо готове рішення систем та виконуємо проектування, постачання обладнання, монтаж і налаштування СКУД.

Сьогодні системи контролю та управління доступом використовуються всюди: в банках, на промислових підприємствах, в офісах, супермаркетах, на автостоянках, в житлових приміщеннях та інших об'єктах.

Традиційно вважається, що електронна система доступу та керування доступом - це інструмент забезпечення безпеки. Насправді, це один із найефективніших способів запобігання проникненню небажаних осіб на територію підприємства, але це лише одна функція СКУД.

Основні функції систем контролю та управління доступом включають

СКУД дозволяє або обмежує доступ осіб до конкретних зон чи приміщень на основі встановлених правил і обмежень. Фіксує факти входу та виходу осіб, зберігає цю інформацію для подальшого аналізу та створення звітів. Використовує різні методи ідентифікації, такі як картки, біометрія (відбитки пальців, розпізнавання по обличчю), PIN-коди і т. д. Здійснює фіксацію та облік робочого часу співробітників, контролює їх пунктуальність та аналізує статистику.

Основні можливості системи контролю та управління доступом

• забезпечення контрольно-пропускного та внутрішнього режиму

• забезпечення безпеки роботи співробітників

• охорона приміщень об'єкта, майна, обладнання та інших матеріальних цінностей від несанкціонованого доступу та протиправних дій

• системи автоматизації обліку з урахуванням робочого часу

• раціональне використання фонду заробітної плати - тільки за фактично відпрацьований час

 • скорочення трудовитрат на ведення обліку робочого часу, кадрового обліку та видачу пропусків

При проектуванні систем контролю та управління доступом (СКУД) інженери компанії VERNA також розробляють можливості її інтеграції з іншими системами безпеки. Так, вбудована в систему охоронної або пожежної сигналізації СКУД дозволяє розблоковувати двері, турнікети, електронні проходи та інше. Ми постачаємо як автономні системи контролю доступу, так і виконуємо інтеграцію СКУД у систему відеонагляду, що дозволяє повністю контролювати ситуацію на об'єктах. У випадку виникнення надзвичайної ситуації подібна охоронна система швидко виявляє порушника.

Типи систем контролю доступу

СКУД можна замовити в різних типах та конфігураціях, пристосованих до потреб і завдань, з різними ключами: на картках, безконтактні біометричні - з розпізнаванням за обличчям чи відбитком пальця. Вибір конкретного типу СКУД залежить від конкретних потреб організації, рівня безпеки, розміру об'єкта та бюджету для впровадження системи. Вхід на територію чи в приміщення може бути через турнікет або електронний замок, які керуються СКУД. Контроль управління доступом може бути автономним або поєднуватися з іншими охоронними системами. СКУД може бути вуличною або розміщеною всередині приміщень.

1. СКУД на картках або ключах - карти з вбудованими чіпами або ідентифікаторами, які можуть бути отскановані або прочитані на відстані, магнітні карти, штрих-кодові карти.

2. Електронні системи доступу на основі біометричних даних з розпізнаванням за відбитком пальця чи обличчям.

3. Електронні замки та пристрої доступу - кодові замки на дверях, ключові пристрої для відкриття дверей або проходження через контрольний пункт.

4. Інтегровані системи управління безпекою, наприклад, система контролю та управління доступом у поєднанні з відеонаглядом.

Біометрична система контролю та керування доступом

Біометричні системи контролю доступу є найбільш популярними завдяки своїм передовим технологіям та високому рівню безпеки. Традиційні методи контролю доступу, такі як паролі, можуть бути обійдені через втрату чи крадіжку. Біометричні системи важко підробити, що зменшує ризик несанкціонованого доступу.

Біометричні дані, такі як відбитки пальців, розпізнавання обличчя або сканування радужки ока, унікальні для кожної людини і ускладнюють можливість несанкціонованого доступу чи підробки. Біометричні дані завжди "з собою", що усуває проблеми втрати чи забуття пропускних карток або ключів.

Використання біометричних даних для аутентифікації є швидшим і зручнішим процесом порівняно з традиційними методами, такими як введення паролів, використання карток і кнопок.

Біометричну електронну СКУД можна замовити для використання в різних сферах, таких як корпоративні офіси, фінансові установи, державні установи, лікарні, аеропорти, торгові центри і магазини, склади і логістичні центри, підприємства та виробництва, а також у популярних готельних системах контролю та управління доступом.

Методи біометричної ідентифікації

• за відбитком пальця

• безконтактна за обличчям - розпізнавання облич за геометрією обличчя

• за венозною сіткою долоні

• безконтактна за райдужною оболонкою або сітківкою ока

Склад біометричної СКУД

• сканер/зчитувач, що захоплює біометричні характеристики

• програмне забезпечення, яке перетворює ці дані у цифрову форму

• база даних, в яких зберігаються шаблони

• ІР контролер та виконавчий пристрій - замок, турнікет, шлагбаум

Схема системи контролю та управління доступом

Алгоритм порівняння даних біосмарт СКУД

Під час реєстрації біометричні дані особи захоплюються сканером. Програмне забезпечення перетворює зображення в цифровий шаблон та визначає специфічні точки даних, які служать точками порівняння. Точки порівняння обробляються за допомогою спеціальних алгоритмів і перетворюються в значення, які порівнюються з шаблонами з бази даних.

Згідно з дослідженнями фахівців проведено порівняльну оцінку доступних на ринку технологій біометричної ідентифікації.

Основними параметрами, які характеризують безпеку біометричної ідентифікації, є коефіцієнт помилкового прийняття (FAR - False Accept Rate), тобто ймовірність того, що система ідентифікує чужого працівника, і коефіцієнт помилкового відхилення (FRR - False Reject Rate), тобто ймовірність того, що система не ідентифікує свого працівника. За даними досліджень можна зробити висновок, що найбільш стійким до помилок є метод сканування венозної сітки долоні, але його вартість підключення найвища.

На даний момент широкого застосування добилися технології ідентифікації за відбитком пальця та розпізнаванням обличчя, які вважаються відносно безпечними і більш доступними за вартістю.

Чому СКУД від VERNA?

Комплексне готове рішення

У нас можна замовити готове рішення. Ми проводимо експертизу об'єкта та технічне завдання, проектуємо систему, постачаємо обладнання, встановлюємо та налаштовуємо систему. Після впровадження системи наш сервісний відділ обслуговує обладнання та програмне забезпечення.

Працюємо - вся Україна

ВЕРНА має інженерів, які працюють на всій території України. Наші клієнти можуть замовити монтаж, налаштування та впровадження рішень в будь-якому регіоні України. При укладенні угоди з нами прайс і ціна будуть однаковими для різних регіонів, що важливо для територіально розподілених підприємств.

Досвід

У нас 20 річний досвід роботи на ринку системної ІТ-інтеграції України. Наші системи СКУД впроваджені та працюють в багатьох компаніях, підприємствах та мережах.  

Наші замовники СКУД

Наші партнери

У своїх проєктах VERNA використовує обладнання та програмне забезпечення провідних партнерів у галузі систем контролю та управління доступом: CAM, ZKTeco, UProx, ITV, Acuvox, Hikvision. Використання обладнання та програмного забезпечення від визнаних партнерів гарантує високу якість та сумісність із сучасними технологічними стандартами.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію