hreflang="uk-UA"

Попередження шопліфтингу за допомогою відеоаналітики

Для запобігання порушенням та крадіжкам система розпізнавання осіб покупців автоматично визначає вхідного покупця, зіставляє з базою даних порушників, яких раніше впіймали за крадіжку та надсилає сповіщення відповідальним особам.

Таке рішення може бути актуальним як для окремих магазинів, так і для цілих торгових мереж — розподілений характер системи дозволяє уникати шахрайства одразу в усіх торгових точках мережі.

Як працює система розпізнавання облич на базі відеоаналітики

Система розпізнавання обличчя на базі відеоаналітики працює за допомогою комплексу алгоритмів та технологій.

Камери відеоспостереження фіксують відеопотік та виявляють обличчя людей на відеозаписі,  використовуючи алгоритми комп'ютерного зору.

Визначення унікальних ознак обличчя, таких як розташування очей, довжина носа, форма рота тощо. Ці ознаки використовуються для створення унікального "шаблону" обличчя.

Утворений шаблон обличчя порівнюється з інформацією, збереженою у базі даних, що може містити дані про небажаних осіб, які раніше помічений у порушеннях.

У випадку збігу або визначення небажаної особи система миттєво сповіщає співробітників служби контролю та безпеки або адміністрації про появу небажаного відвідувача у магазині та необхідності посилити пильність.

Автоматичні повідомлення службі безпеки та адміністрації можуть надходити на монітор, телефон або електронну пошту.

Система здійснює запис відео та веде аналітику щодо руху та поведінки людей для подальшого використання.

Приклади роботи системи розпізнавання облич з відеоаналітикою

Переваги розпізнавання облич для попередження шопліфтінгу

Розпізнавання обличчя з використанням відеоаналітики має численні переваги для попередження шопліфтінгу- крадіжок у магазинах.

Виявлення небажаних осіб

Система допомагає зменшити ймовірність повторних інцидентів, бо ідентифікує та відслідковує небажаних покупців, які раніше вчиняли крадіжки або порушували правила магазину. Розпізнавання обличчя дозволяє вчасно виявляти та реагувати на потенційні крадіжки, забезпечуючи захист цінностей та товарів магазину.

Автоматизація системи безпеки

Система автоматично генерує сповіщення та взаємодіє з іншими системами безпеки, щоб негайно реагувати на виявлені порушення.

Точність

Біометрична ідентифікація по обличчю дає мінімальну похибку у розпізнаванні та забезпечує безпеку цінностей магазину, виключаючи людський фактор.

Швидкість та надійність

Цей процес дозволяє виявляти та ідентифікувати осіб в режимі реального часу, сприяючи підвищенню рівня безпеки та зменшенню можливостей недобросовісної діяльності. Повідомлення про знаходження в магазині небажаного відвідувача отримують одночасно кілька фахівців служби безпеки, які мають можливість дублювати один одного або виконувати спільні дії по запобіганню крадіжкам.

Архів

Вся інформація зберігається в архіві. Система забезпечує швидкий доступ до відеоархіву. Данні відеоархиву зручно використовувати в розслідуванні спірних та конфліктних ситуацій.

Скорочення витрат

Використання системи відеоаналітики допомагає скоротити кількість персоналу охорони на всіх входах і виходах до супермаркету або магазину.

Аналітика та вдосконалення процесів

Зібрані дані про поведінку покупців можуть використовуватися для попередження виникнення конфліктних ситуацій, для аналізу та вдосконалення стратегій безпеки та організації торгових приміщень.

Загалом, розпізнавання обличчя через відеоаналітику дозволяє магазинам покращити ефективність систем безпеки та забезпечити безпеку покупців та персоналу.

Приклад роботи системи розпізнавання облич з відеоаналітикою

Чому обрати відеоаналітику від VERNA?

• Інтегрований підхід до вирішення завдань

VERNA пропонує повний комплекс послуг, що охоплює аналіз, технічну експертизу, проєктування, впровадження та подальшу підтримку і обслуговування систем. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам повноцінне рішення для ефективного вирішення їх завдань.

• Ефективність на всій території України

Завдяки нашим інженерам, які працюють по всій території України, ми оперативно втілюємо проєкти в будь-якому регіоні. Ми пропонуємо єдині рішення за постійною ціною, що важливо для територіально-розподілених мереж магазинів.

• 20 років досвіду

Ми розуміємо унікальні потреби рітейлерів, бо маємо двадцятирічний досвід на IT-ринку України, який підтверджується успішним впровадженням високоефективних систем відеоаналітики в відомих мережах магазинів.  Досвід ВЕРНА гарантує надійність і якість обслуговування для наших клієнтів.

Партнери VERNA з відеоаналітики

Наші партнерські програмні рішення, такі як Vezha та Luxriot в області відеоаналітики, виступають важливими компонентами для реалізації наших проєктів. Ці передові відеоспостережувальні та аналітичні системи пропонують високий рівень технологічності для аналізу відеоданих.

Вони включають в себе широкий спектр функцій, таких як розпізнавання облич, виявлення руху, аналіз трафіку, контроль за касирами та інші, роблячи їх надзвичайно ефективними інструментами для реалізації відеоаналітики в різних сценаріях використання. Наша співпраця з цими партнерами дозволяє нам надавати клієнтам передові рішення з використанням найсучасніших технологій в цій області.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію