hreflang="uk-UA"

Впровадження систем контролю доступу

Система контролю та управління доступом – невід'ємна частина системи безпеки всіх супермаркетів, складських та службових приміщень, відділів комплектації, офісних приміщень.

У рітейлі ця системи використовуються для контролю відвідування людьми і транспортом території, що охороняється, обліку робочого часу співробітників і контролю їх переміщення.

Ми запроваджуємо комплексні системи контролю доступу на всій території України.

Наші інженери підбирають технічне рішення після експертизи об'єкта та завдань, які мають бути виконані. Ми поставляємо оптимальне обладнання та ПЗ, виконуємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Сьогодні це один із найефективніших способів запобігти проникненню небажаних осіб на територію підприємства та забезпечити збереження товарно-матеріальних цінностей, підвищити трудову та технологічну дисципліну та безпеку роботи співробітників, у тому числі завдяки застосуванню алкотестерів, інтегрованих у контроль доступу.

При проєктуванні систем контролю та керування доступом СКУД інженери VERNA також опрацьовують можливість її інтеграції з іншими системами безпеки. Інтеграція до системи охоронно-пожежної сигналізації розблоковує двері, турнікети, електронні прохідні під час виникнення нештатних ситуацій. Інтеграція в систему відеоспостереження дозволить повністю контролювати ситуацію на об'єкті та використовувати розпізнавання осіб для керування доступом. У разі виникнення надзвичайної ситуації, подібна охоронна система швидко виявить порушника.

Біометричні системи контролю та керування доступом

У зв'язку з чисельними перевагами, біометричні системи стають все більш популярними і використовуються в різних галузях як засіб ефективного та безпечного контролю та керування доступом. Висока ступінь безпеки, ефективність та безпека використання роблять їх важливим інструментом для контролю та керування доступом. Відбитки пальців, розпізнавання обличчя та інші біометричні дані гарантують унікальність ідентифікації, що робить надійним захист від несанкціонованого доступу. Швидкість та зручність процесу, а також зменшення ризику втрати ідентифікаційних засобів, додають зручності та ефективності використанню біометричних систем. Разом із технологічним прогресом та ростом довіри до цих систем, вони стають невід'ємною частиною сучасних методів забезпечення безпеки та управління доступом.

Методи біометричної ідентифікації

• Розпізнавання обличчя за геометрією обличчя

• Відбиток пальця

• Радужна оболонка або сітківка ока

• Венозна сітка долоні

Біометричні системи складаються з наступних елементів:

• Сканер/зчитувач, що захоплює біометричні характеристики

• Програмне забезпечення, яке перетворює ці дані у цифрову форму

• Контролери та виконавчі пристрої - замки, турнікети, шлагбауми

• Бази даних

Алгоритм порівняння даних

Під час реєстрації, система захоплює біометричні дані особи за допомогою сканера. Після цього програмне забезпечення конвертує отримане зображення в цифровий шаблон та визначає конкретні точки даних, які служать точками порівняння. Ці точки порівняння обробляються спеціальними алгоритмами і перетворюються на значення, які порівнюються з шаблонами у базі даних.

В рамках досліджень фахівці провели порівняльний аналіз технологій біометричної ідентифікації, доступних на ринку. Основними параметрами, що визначають безпеку біометричної ідентифікації, є коефіцієнт помилкового прийняття (FAR - False Accept Rate), який вказує на ймовірність того, що система неправильно ідентифікує іншу особу, та коефіцієнт помилкового відхилення (FRR - False Reject Rate), що визначає ймовірність того, що система не ідентифікує свою особу.

За результатами досліджень можна визначити, що метод сканування венозної сітки долоні є найстійкішим до помилкових спрацювань, але водночас він є інвестиційно витратним рішенням. На сьогоднішній день технології ідентифікації за відбитком пальця та розпізнаванням обличчя широко використовуються, оскільки вони вважаються ефективними з точки зору безпеки та більш доступними вартісно.

Чому СКУД від ВЕРНА?

Інтегроване рішення

Ми забезпечуємо повний цикл послуг, починаючи з експертизи об'єкту та розробки технічного завдання, через проєктування системи та постачання обладнання, і завершуючи монтажем та налаштуванням системи. Після успішного впровадження наш сервісний відділ відповідає за обслуговування як обладнання, так і програмного забезпечення.

Географічна доступність

Компанія VERNA має команду інженерів, які активно працюють на всій території України. Наша гнучкість дозволяє впроваджувати рішення за єдиною угодою з однаковою ціною, що особливо має значення у випадку, коли замовник має географічно розподілену мережу об'єктів.

Багаторічний досвід

Ми можемо похизуватися 20-річним досвідом роботи на ринку системної ІТ-інтеграції в Україні. Наші системи СКУД успішно впроваджені та функціонують у численних компаніях, підприємствах та роздрібних мережах, що свідчить про нашу надійність та ефективність у цій галузі.

Ми використовуємо апаратне та програмне забезпечення наших партнерів

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку