hreflang="uk-UA"

Збільшення продуктивності складу за рахунок застосування механізмів радіопланування та впровадження мережі Wi-Fi

Для забезпечення безперебійної роботи WMS системи керування складом нашому замовнику потрібно було покрити надійною та продуктивною Wi-Fi мережею складські та частину виробничих приміщень.

Рубіжанський КТК

Технічні вимоги до мережі Wi-Fi

забезпечувала безперебійне підтримування додатків автоматизованої системи управління складом;

підтримувала стандарти IEEE 802.11 b/g/n/ac;

забезпечувала безшовний роумінг.

Головні вимоги до вирішення

У ході проєктування рішення наші інженери зіштовхнулися із кількома виробничими особливостями.

Перша з них була така, що на складі на стелажах постійно змінюється асортимент продукції, що в свою чергу призводить до постійної зміни радіо обстановки. Наприклад, пластикові товари прозорі для радіохвиль, а вироби із металу не прозорі та екранують радіосигнал.

Інша – наявність на складі великої кількості металевих конструкцій. Серед них стелажі, полиці, стіни з металевою оббивкою, металева покрівля, що викликає хвилеву інтерференцію та інші особливості.

Опис рішення

Особливості виробничих складів замовника вимагали підвищених технічних характеристик від точок доступу. На складі повинні використовуватися бездротові точки доступу з гарним модулем антени, високої потужності і з підтримкою подвійної поляризації. Вони повинні вміти керувати інтерференцією та мінімізувати її.

Для досягнення заданих параметрів мережі WiFi фахівці VERNA запропонували використовувати пристрої бездротового доступу виробництва Cisco. Для встановлення в нормальних кліматичних умовах використовувалися точки доступу Cisco Aironet серії 1850 зі схемою 4x4 MIMO і чотирма просторовими потоками, що підтримує стандарт IEEE 802.

Точки доступу Cisco Aironet серії 1530 ми використали для зон з ризиком утворення підвищеної вологості та негативних температур.

«Безшовність» мережі та динамічне керування параметрами точок доступу забезпечили двома апаратними контролерами Cisco CT3504. Контролери були об'єднані в загальний кластер з метою підвищення стійкості до відмови в цілому.

Оптимальне розміщення точок доступу ми розрахували за допомогою програмно-апаратного комплексу на основі програмного забезпечення TamoGraph Site Survey.

Для цього інженери VERNA виконали радіопланування – це візуалізація, яка демонструє карту розподілу рівня сигналу, виміряного у dBm.

Для того щоб підтвердити досягнення заявлених умов після монтажу обладнання та виконання пуско-налагоджувальних робіт додатково була виконана радіорозвідка.

Також у рамках проєкту VERNA виконала роботи з розширення мережевої інфраструктури замовника.

Результати та переваги від реалізації проєкту

Побудова WiFi мережі на складі та впровадження WMS системи дозволило мінімізувати людський фактор, збільшити пропускну спроможність складу та продукції на ньому та спростити роботу з клієнтами, а також залучити нових партнерів.

Використане обладнання та програмне забезпечення

Про замовника

Рубіжанський картонно-тарний комбінат -  успішно працює на ринку пакування з 1991 року, і за цей час стала лідером у виробництві транспортної тари з гофрованого картону в Україні, експортує продукцію за межі країни і орієнтується на європейські стандарти.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку