hreflang="uk-UA"

Безпека на регіональному аптечному складі: відеоспостереження, контроль доступу та СКС

Проєкт, виконаний VERNA для Оптима фарм, був пов'язаний з створенням структурованої кабельної системи, систем відеоспостереження та контролю доступу в складських та офісних приміщеннях. Ми виконали проєктування, поставку обладнання та матеріалів, монтаж, випробування систем.

Компанія СП «Оптима-Фарм, ЛТД»

Мета проєкту

Створення системи безпеки на регіональному аптечному складі: контролю доступу та відеонагляду для забезпечення контролю пересування співробітників по складським приміщенням та по території без можливості несанкційного проникнення. Замовнику був потрібен відеоконтроль конвеєра, який за спеціальною програмою рухає коробки у місця призначення, та контроль співробітників складу, які збирають замовлення для аптек. Особливу увагу замовник приділяв контрлю сберігання дорогих ліків в холодильниках на складі.

Технічні вимоги

Впровадження системи контролю доступу офісного та складського приміщень.

Система відеоспостереження повинна покривати максимально можливу площу, камери повинні бути оптимально розташовані.

Структурована кабельна система (СКС) повинна відповідати міжнародним стандартам EN50173,ISO11801, TIA/EIA568B на кабельні системи.

Використані матеріали повинні бути провідних світових фірм-виробників, сертифіковані виробникам всіх компонентів для спільного використання, мати сертифікати якості та відповідати ряду вимог, включаючи універсальність фізичного середовища для передачі різних типів інформації.

Бути сумісними з сучасними широкополосними технологіями передачі даних. Мати можливість внесення змін та нарощування потужностей, а також допускати одночасне використання різних протоколів передачі даних.

Рішення

Кількість включених до системи мережевих камер відеоспостереження становила 120 камер у складських приміщеннях. Крім цього, проєкт потребував правильного встановлення кута та зони огляду камер, а також забезпечення запасу кабелю у місцях включення бездротових точок доступу та камер відеоспостереження.

Для забезпечення фізичного захисту трас від пошкодження ми використали труби, гофротруби, лотки та короби. В особливо небезпечних зонах, кабель проклали над підвісною стелею, за гіпсокартонними стінами та/або в кабель-каналах. Весь кабель був промаркований.

Всю систему ми виконали з урахуванням можливості розвитку та нарощування без зміни вже створеної частини.

Результат впровадження системи

В результаті виконання проєкту Оптима фарм отримала надійну, зручну та масштабовану систему відеонагляду та контролю доступу, яка дозволяє ефективно контролювати свою територію та складські приміщення, забезпечуючи безпеку персоналу та збереження майна.

Відеонагляд був впроваджений на підприємстві, де працює конвеєр, який за програмою рухає коробки для збору у різні необхідні місця. Співробітники складу збирають замовлення для аптек в коробки, у них на руках закріплені сканери, які зчитують штрих-коди.

Також відеонагляд був впроваджений в зоні з мінімальними температурами, де зберігаються  найдорожчі ліки.

Використане обладнання

Про замовника

Компанія СП «Оптима-Фарм, ЛТД» протягом 20 років є одним з провідних дистриб’юторів лікарських засобів і товарів медичного призначення на території України.

Володар численних нагород і премій за високі досягнення в сфері фармацевтичної дистрибуції.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію