hreflang="uk-UA"

Комплекс робіт з побудови ВОЛЗ, IP-телефонії, СКС та Wi-Fi мереж

На підприємстві нашого замовника виникла потреба у розширенні оптоволоконної, Wi-Fi, СКС мереж, які були спроєктовані та змонтовані фахівцями VERNA при запуску в експлуатацію маслоекстракційного заводу у с.Бандурка у 2011 році.

Бандурський МЕЗ, KERNEL

Серед завдань модернізації були:

• підключити до магістральної оптичної мережі підприємства двох нових вузлів - теплової електростанції та електропідстанції ТП 35кВ

• підключити до промислової оптичної мережі підприємства АСУТП багатомодовий оптоволоконний кабель, SystemBus та TerminalBus вузла теплової електростанції

• створити нові та реорганізувати старі волоконно-оптичні сполуки у 5-ти комутаційних центрах

• організувати у вузлах трансформаторної підстанції та ТЕЦ комутаційні центри

• розширити існуючу IP-телефонію

• прокласти екрановану СКМ для робочих місць, мережі WI-FI, IP-телефонії.

• встановити в комутаційних центрах монтажні шафи для магістральної ВОЛЗ та мережі АСУТП

• встановити активне комутаційне обладнання для магістральної ВОЛЗ та промислові комутатори для АСУТП ВОЛЗ

• інтегрувати нову СКМ у існуючу локальну мережу

 

Реалізація

Інженери VERNA провели експертизу проєкту, запропонували оптимізувати оптичну трасу, підготували повну специфікацію активного мережевого обладнання, підібрали необхідні оптичні компоненти: бокси, модулі, касети, пігтейли для мережі АСУ ТП та інтеграції з існуючими компонентами за технологією АМP LihgtCrimp Plus.

Для використання в проєкті запропонували металеві перфоровані лотки ДКС 50х100х3000 товщиною 1,5мм із кріпленням до естакад та балок та змінили кабельні траси для прокладки.

У проєкті використовували тільки екрановані елементи СКМ: кабелі, патч-панелі, розеткові модулі, патчкорди. Інженери VERNA запропонували замінити тип кабелю PVC на мало димний і негорючий LSFROH для спільної прокладки в гофрованій і жорстких трубах. Виконали комутацію активного мережевого обладнання, робочих місць, СКМ, ІР-телефонів та Wi-Fi точок, протестували рефлектометром, мережевим сканером оптичні порти ВОЛЗ та мідні порти системи СКМ, промаркували елементи кабельної мережі.

Перед виконанням проєкту спеціалісти VERNA провели додаткове навчання монтажних бригад з охорони праці НПАОП 0.00-15.07, повірили електроінструмент, монтажне обладнання, засоби індивідуального захисту.

Постачання обладнання, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи були виконані в строк з дотриманням вимог техніки безпеки, пожежної безпеки та санітарних норм.

У проєкті використали обладнання

Фото з об'єкта

Про замовника

«Бандурський олійноекстракційний завод» — підприємство, яке займається виробництвом олії. Створений на базі елеваторних потужностей та розташований у селі Бандурка Миколаївської області. Входить до групи компаній «Кернел».

Кернел – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує у понад 80 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Торгові марки Kernel: Щедрий дар, Чумак, Стожар, Olio, Маринадо, Blank, Kernel, Premi Компанія Керенел пропонує унікальні комплексні рішення покупцям і постачальникам завдяки розвитку бізнес-сегментів компанії за рахунок інвестування в технології, інновації та вдосконалення процесів.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку