hreflang="uk-UA"

Побудова системи IP-відеоспостереження з можливістю відеоаналітики

Метою проєкту була побудова сучасної та функціональної системи відеоспостереження для забезпечення контролю та моніторингу роботи торгових залів.

Брокард Україна

 

В проєкті були поставлені такі завдання:

* Провести модернізацію існуючої аналогової системи відеоспостереження з поетапним переходом на IP

* Організувати контроль за дотриманням правил безпеки, що відповідають чинним стандартам якості

* Забезпечити контроль за дотриманням корпоративних стандартів обслуговування клієнтів

* Сприяти збереженню товарних одиниць на полицях зали

* Підрахунок відвідувачів для цілей маркетингу та ін

VERNA виконала повний комплекс робіт з проєктування, монтажу та пуско-налагодження системи IP відеоспостереження у 7-ми магазинах. Наші фахівці розробили демонстраційні стенди для повноцінної імітації та тестування роботи системи.

В результаті було створено систему аналогового відеоспостереження з 30 оглядових IP-відеокамер Hikvision, яка крім базових функцій збору та передачі відеосигналу, дозволяє проводити підрахунок відвідувачів магазину.

Проєкт з побудови системи IP-відеоспостереження мережі магазинів BROCARD отримав нагороду в номінації «Найкращий проєкт з інтеграції систем відеоспостереження та відеоаналітики 2016» у рамках XII конференції «Структуровані кабельні системи, системи контролю та управління доступом та відеоспостереження».

Використане обладнання

Про замовника

"Брокард-Україна"- оператор парфумерно-косметичного ринку України в сегменті luxury. На 2021 рік у компанії97 магазинів у 26 містах України під брендами BROCARD, Kiehl's та М.А.С, інтернет-магазини BROCARD.UA та LETU.UA, 1 700 співробітників та 1 500 000 постійних клієнтів.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку