hreflang="uk-UA"

Новітні технології відеоаналітики для розвитку рітейлу

Клевер Сторс - мережа магазинів СІМ23 та Сімі

Спільний проєкт ВЕРНА та Клевер Сторс - мережі магазинів СІМ23 та Сімі, яка зараз найбільш динамічно розвивається, спрямований на впровадження систем відеоаналітики для оптимізації роботи та поліпшення обслуговування клієнтів у всій мережі.

 

Співпраця між ВЕРНА та КЛЕВЕР СТОРС

За ініціативою відділу бізнес-аналітики мережі СІМ23 навесні 2021 року ми розпочали проєкт провадження системи інтелектуального відеонагляду, який швидко призвів до позитивних результатів функціонування магазинів. Проєкт включає в себе проєктування, постачання та впровадження систем відеоаналітики, що складаються з серверів обробки даних, камер відеонагляду та спеціалізованого програмного забезпечення. Також ми провели навчання фахівців СІМ23 з адміністрування та підтримки систем відеоаналітики.

За три роки ми разом впровадили такі системи відеоаналітики: контроль черг, підрахунок відвідувачів, касовий контроль. Для ефективного керування впровадженою відеоаналітикою ВЕРНА поставила та успішно налаштувала систему Video Management System (VMS). У рамках співпраці був також проведений пілотний проєкт системи наповнюваності полиць за допомогою відеоаналітики.

Позитивні результати та переваги впровадження

Ефективність операцій

Система відеоаналітики значно полегшила процеси контролю черг, підрахунку відвідувачів та управління касами, що призвело до підвищення ефективності операцій в магазинах мережі.

Контроль якості обслуговування

Впроваджений контроль черг з відеоаналітикою дозволяє моніторити якість обслуговування та задоволення клієнтів, підвищуючи їхню лояльність до мережі. Ця система показала себе як ефективний інструмент для оптимізації процесів обслуговування клієнтів в мережі. Вона забезпечує адміністрації Сім23 постійний контроль за потоком відвідувачів, підвищуючи якість обслуговування та поліпшуючи загальний досвід клієнтів.

 Ефективний моніторинг та безпека

Завдяки впровадженню системи VMS (Video Management System) фахівці з відеонагляду СІМ23 мають можливість ведення моніторингу в реальному часі, що сприяє оперативній реакції на потенційні проблеми або події. Здатність запису та збереження відеоматеріалів дозволяє використовувати їх для аналізу або як доказової бази. Використання VMS надає можливість отримання доступу до відеосистеми з будь-якого місця через інтернет. Ще одна важлива функція, яку використовує замовник – дистанційний моніторинг працездатності відеокамер.
VMS - технологічне рішення в сфері відеонагляду має призначення забезпечити безпеку, ефективність та контроль в роздрібній торгівлі.

  

Інші проєкти та партнерство

Окрім впровадження системи відеоаналітики в магазинах ВЕРНА та Клевер Сторс продовжують спільні ІТ-ініціативи з різних напрямків.

Для нас робота з передовим та інноваційним замовником Клевер Сторс надзвичайно цікава та стимулююча. Клевер Сторс є не лише важливим клієнтом, а й стратегічним партнером, що сприяє розвитку та вдосконаленню наших технологічних рішень. Об'єднуючи ІТ-рішення ВЕРНА з візією та потребами Клевер Сторс, ми отримує безцінний досвід впровадження інноваційних ініціативах, спрямованих на підвищення якості обслуговування та ефективності рітейлу.

  

Про Клевер Сторс

 ТОВ «Клевер Сторс» -сучасна та динамічна мережа магазинів у форматі "convenience store" з магазинами під брендами Сім23 та Сімі. Компанія заснована у 2012 році та завдяки сучасності, стилю та унікальному підходу до обслуговування стала особливою та визнаною в галузі роздрібної торгівлі.

Незалежно від формату, СІМ23 вражає своїми яскравими ідеями, гарячою їжею та атмосферою комфорту.

За даними 2023 року рітейлер ТОВ «Клевер Сторс» за кількістю магазинів посідає 6 місце в топ-10 роздрібних мереж України. На кінець 2023 року мережа налічує 234 магазинів у Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Ковелі, Дрогобичі, Костополі, Нововолинську, Стрию, Червонограді та інших містах.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку