hreflang="uk-UA"

Комплексний проєкт із побудови СКС та системи IP-відеоспостереження з модернізацією корпоративної телекомунікаційної мережі банку

Компанією VERNA на об'єктах замовника було проведено три пілотних проєкти на різних програмно-апаратних комплексах професійних систем відеоспостереження, що дозволило Замовнику порівняти існуючі системи відеоспостереження.

В результаті проведених VERNA робіт замовник зупинив свій вибір на системі з широким функціоналом та найбільш повністю забезпечуючої реалізацію головних завдань банку.

КБ „Финансовая инициатива“

Мета проєкту

Створити сучасну, функціональну та високоефективну систему відеоконтролю та безпеки в понад 90 відділеннях банку на всій території України.

Вимоги до проєкту

• формування центрального (з усіх відділень) та локальних відеоархівів

• інтеграція системи відеоспостереження з автоматизованою банківською системою Б2 - оперативний контроль фінансових операцій

• візуальний контроль переміщення грошових коштів та розрахунково-касових операцій

• забезпечення відмовостійкості (відеосервер на Linux)

• самодіагностика та моніторинг технічного стану системи відеоспостереження (камер, ПЗ, ліній зв'язку тощо), автоматизоване оповіщення

• елементи відеоаналітики

• легка масштабованість та простота в експлуатації

Рішення

В рамках проєкту інженерною командою VERNA проведена інтеграція з автоматизованою банківською системою Б2, що дозволило оперативно і максимально ефективно контролювати фінансові операції в відділеннях Банку.

Розраховано оптимальну пропускну здатність каналів передачі даних між відділеннями та Головним офісом Банку. У разі неправильного вибору IP-відеокамер, згенерований ними трафік зростає в рази, а відповідно замовник щомісяця переплачує десятки-сотні тисяч гривень на покупку більш широких каналів.

У зв'язку з зростанням навантаженням на телекомунікаційну мережу банку, проведено модернізацію вузла агрегації, що дозволило забезпечити балансування та підвищити відмовостійкість всієї мережі в цілому.

Спеціалісти компанії VERNA показали високий професіоналізм і витримали інтенсивний графік роботи. На одному з етапів за три тижні був проведений монтаж та пуско-налагодження системи відеоспостереження в 40 відділеннях Банку по всій території України, по 2-3 відділення на день.

Зараз у всіх відділеннях банку встановлено сучасну систему відеонагляду, встановлено сотні IP-відеокамер.

Результати та переваги втілення проєкту

Перевагою впровадження інтелектуальної системи IP-відеонагляду є висока якість зображення, функціональність, інтеграція з АБС Б2, легка масштабованість та адміністрування, прогресивні алгоритми відеоаналізу.

Обране програмне забезпечення повністю задовольнило всі потреби банку в області безпеки та надав можливості, що перевершують більшість існуючих на ринку систем відеонагляду.

Компанія VERNA та КБ „Финансовая инициатива“ продовжують співпрацю по проєкту побудови інтелектуальної системи IP-відеонагляду.

Використане обладнання та програмне забезпечення

Про замовника

КБ „Финансовая инициатива“ - український універсальний банк був створений двома європейськими інвестиційними фондами і складається з 88 відділень у всіх регіонах України.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію