hreflang="uk-UA"

Інтеграція системи відеоспостереження з контролем доступу

Верна виконала проєктування, інсталяцію та запуск системи відеоспостереження з відеоаналітикою та інтегрувала аналітику у систему контролю доступу на підприємстві СмартГраніт, що здійснює видобуток на родовищі гранітів у Запорізькій області.

ТОВ «Смарт Граніт»

Проєкт виконано у рамках програми масштабного переозброєння та оновлення виробничих ліній СмартГраніт, посилення складської логістики та об'єктів інфраструктури.

Фахівці проєктного відділу VERNA провели технічне обстеження об'єкта, розробили технічну документацію - проєкти, кошториси для IP відеоспостереження, визначили необхідність та сфери застосування відеоаналітики, інтегрували відеоспостереження з контролем доступу, виконали монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

Для обмеження доступу на в'їзді до підприємства встановлено систему автоматичного розпізнавання автономерів за допомогою відеоаналітики. Камери відстежують машини, внесені до бази даних, та після проходження автоматичної ідентифікації номерів надають доступ автотранспорту на підприємство.

Розпізнані номери замовник використовує як параметр для фіксування часу знаходження автотранспорту на контрольованій території та швидкого пошуку потрібних відеофайлів, скріншотів та фрагментів відео у багатогодинному відеоархіві.

З метою безпеки на прохідній підприємства нами спроєктовано та встановлено систему контролю доступу з алкотестуванням та розпізнаванням по обличчю. Фото всіх співробітників підприємства внесено до загальної бази даних і перед початком роботи всі проходять обов'язкове автоматичне алкотестування і лише потім отримують доступ на територію підприємства. Доступ до адміністративної будівлі організовано за картками та обладнано домофоном.

 

Про замовника 

ТОВ «Смарт Граніт» спеціалізується на виробництві гранітного щебеню, бутового каменю, гранітного відсіву та пісочно-щебеневої суміші.

Компанія здійснює видобуток на Передаточнинському родовищі гранітів, що у Запорізькій області. Розробка ведеться т.зв. Лівобережному кар'єрі площею 43 га.

Підприємство працює з 1929 року і зараз перебуває в активній фазі технічного переоснащення, інвестуючи в оновлення техніки та ліній. Ведеться активна робота щодо підвищення продуктивності та ефективності виробництва на всіх ділянках. Продукція підприємства широко використовується промисловими підприємствами та будівельниками житлових будівель регіону, а також у будівництві автомагістралей та інфраструктурних об'єктів державного значення в Україні.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку