Чотири проєкти VERNA отримали дипломи «Найкращий проєкт року», організований спеціалізованим журналом Мережі і Бізнес

14 травня 2021

Виконані VERNA у 2020 році проекти щодо впровадження систем відеоаналітики, відеоспостереження та СКС були відзначені на щорічній церемонії нагородження лідерів ринку систем відеоспостереження та СКС.Нагородження відбулося у рамках п'ятнадцятої щорічної конференції «Структуровані кабельні системи, СКУД та відеоспостереження», організованої спеціалізованим журналом Мережі та Бізнес.

Комплексний проект побудови та інтеграції IP системи відеоспостереження, виконаний VERNA для найбільшого оператора парфумерно-косметичного ринку України у сегменті luxury Брокард-Україна, відзначений дипломом «Найкращий проект інтеграції СВН та відеоаналітики».

У номінації «Кращий проект СКС для бізнес-центру» був відзначений проект, виконаний VERNA для провідного розробника програмного забезпечення, що динамічно розвиває, та веб-додатків NIX Solutions.

Проект впровадження системи запобігання порушенням касових операцій за допомогою відеоаналітики для столичної роздрібної мережі Мегамаркет був відзначений як «Кращий проект інтеграції СВН та відеоаналітики».

Комплексный проект по построениюструктурированных кабельных сетей для 30 отделений А-Банка на всей территорииУкраины был отмечен в номинации «Лучший проект для банковского сектора».

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку