hreflang="uk-UA"

Участь VERNA у Ajax Road Show

 

20 травня 2024

Компанія VERNA взяла участь уAjax Road Show, який відбувся у Києві в травні 2024. Цей захід став платформою для ознайомлення з новітніми рішеннями у галузі безпеки та відеоспостереження, що дозволяє оптимізувати робочі процеси, підвищити їх безпеку та масштабувати бізнес. На заході були представлені підсумки роботи Ajax за 2023 рік, які включали цікаві інсайти та досягнення компанії.

Фахівці Ajax зробили огляд нових продуктів лінійки Fibra та Superior, які орієнтовані на великі проєкти і пропонують розширені можливості для безпеки. Компанія Ajax продемонструвала свої інноваційні проєктні рішення, які можуть задовольнити потреби різних бізнесів та масштабних проєктів. Окрему увагу було приділено партнерським сервісам, що дозволяють розширити можливості бізнесу та запропонувати клієнтам ще більш надійні та комплексні рішення.

Ajax представила новітні рішенняу галузі відеоспостереження, включаючи NVR та дротові відеопристрої, а також бездротові розумні вимикачі і розетки, що дозволяють інтегрувати системи безпеки у сучасний інтер'єр.

На заході учасники ділилися практичними кейсами використання окремих пристроїв або цілих систем безпеки. Отримані цінні знання та інсайти допоможуть VERNA впровадити новітні технології у своїх проєктах. VERNA планує і далі активно впроваджувати новітні рішення Ajax у своїх проєктах, забезпечуючи ще вищий рівень безпеки та комфорту для клієнтів.

 

Про Ajax Systems


Ajax Systems — це міжнародна технологічна компанія, яка є найбільшим виробником систем безпеки в Європі. Вона має два заводи в Україні та один у Туреччині, де працюють 3,300 співробітників, включаючи значну кількість технічних спеціалістів. Компанія надає рішення для відеоспостереження, автоматизації будинків, виявлення пожеж та запобігання затопленням, всі ці системи інтегровані та автоматизовані. Мобільні додатки Ajax створені для забезпечення зручності використання, гнучкого управління системою, миттєвих сповіщень та інших важливих функцій в одному додатку, що підвищує загальний рівень безпеки та комфорту.

У перший місяць повномасштабного вторгнення в Україну Ajax Systems перемістила свої виробничі потужності в безпечніший регіон, перезапустила повний цикл виробництва, зберегла робочі місця та створила нові. Компанія залишається провідним гравцем у своїй галузі навіть у складних умовах і продовжує розвиватися. З початку 2024 року Ajax Systems отримала дві важливі нагороди: свою першу нагороду Red Dot та перемогу на церемонії Security Awards 2024 у Великобританії від Corporate Vision.

Ajax Systems здобула нагороду Red Dot за дизайн кількох продуктів. Ця щорічна міжнародна премія, заснована в 1954 році, присуджується Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія за видатну якість та інновації в дизайні. Виграш трьох нагород Red Dot підкреслює прагнення Ajax Systems створювати продукти, які не тільки чудово функціонують, але й захоплюють користувачів своїм дизайном та зручністю використання. Це також демонструє відданість і креативність команди, підтверджуючи лідерство Ajax Systems на ринку систем безпеки та автоматизації.

Друга нагорода, яку отримала Ajax Systems, - це перемога на церемонії Security Awards 2024 у Великобританії. Security Awards - престижна нагорода, що визнає найкращих у сфері безпеки. Вона підтверджує невпинне прагнення Ajax Systems розширювати межі технологій розумних систем безпеки та створювати продукти, де функціональність і зручність є пріоритетом для клієнтів.

Сьогодні Ajax Systems захищає понад 2,5 мільйони користувачів у 187 країнах світу. Глобальний успіх компанії забезпечують її інновації та пропрієтарні технології, а також 38 патентів на винаходи та дизайн.

 

Київ - 2024

Реєстрація

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію