hreflang="uk-UA"

Побудова Wi-Fi мереж для відділень банків та магазинів

Компанія VERNA надає повний спектр послуг зі створення, підтримки та розвитку бездротових мереж, включаючи всі етапи їх життєвого циклу:

• аудит системи

• розробка технічного завдання

• проєктування

• постачання обладнання

• монтаж

• введення в експлуатацію

В залежності від розміру впроваджуваної мережі ми використовуємо різні архітектурні рішення.

Основними елементами бездротової мережі є:

Бездротові точки доступу забезпечують бездротове середовище передачі даних. Можуть бути як автономні, так і керовані контролером. Для встановлення всередині та зовні приміщень. Використовуються різні типи антен: внутрішні та зовнішні, різної форми.

Контролери бездротової мережі. Точки доступу реєструються на контролері, з якого здійснюється налаштування, моніторинг та управління роботою всієї бездротової мережі.

Різноманітні компоненти та модулі, що забезпечують додаткові сервіси для мережі, такі як централізоване управління та моніторинг розподіленої та відмовостійкої мережі, безпека та виявлення несанкціонованих підключень та розміщень різних бездротових пристроїв, позиціонування (локація) мережевих пристроїв та клієнтів у просторі, управління радіоменеджментом та протидією перешкодам.

Wi-Fi мережі без моніторингу радіохвиль важко контролювати і вони дійсно становлять загрозу безпеці.

Найкращим методом запобігання цим загрозам є розгортання корпоративної захищеної бездротової мережі, яка буде забезпечувати необхідні сервіси та високий стандарт безпеки.

Сучасні бездротові рішення дозволяють отримати рівень безпеки, порівнянний з дротовими мережами. Цьому сприяє застосування декількох ключових технологій, таких як шифрування відкритого середовища передачі даних, різні алгоритми аутентифікації, системи моніторингу, виявлення та відбиття атак.

Для створення безпечних бездротових мереж необхідно застосовувати правильний дизайн та використовувати відповідні технології, але в цілому це дозволяє організовувати бездротовий доступ, який відповідає найвищим вимогам безпеки.

У правильно створених мережах системи моніторингу дозволяють ефективно керувати радіопокриттям та роумінгом клієнтів між точками. Контролювати підключених клієнтів, їх місцезнаходження та переміщення. Виявляти ворожі клієнтські пристрої та точки доступу, несанкціоновано розгорнуті бездротові мережі. Аналізувати спектр та джерела перешкод, які впливають на роботу мережі, та протидіяти їм. У окремих випадках можливе виявлення бездротових пристроїв, які працюють поза спектром стандарту 802.11. Все це дозволяє отримати досить повну картину оточення, в якому працює мережа.

При виборі бездротових рішень завжди потрібно враховувати наступні фактори

• Типи сервісів, які будуть функціонувати в бездротовому сегменті.

• Розмір зони покриття та середовище функціонування точок доступу.

• Необхідний рівень якості обслуговування: резервування та стійкість до відмов.

• Вимоги до рівня безпеки.

• Наявність додаткових засобів моніторингу, візуалізації, локації та радіочастотного менеджменту.

Наші впровадження Wi-Fi мереж

Ми працюємо з обладнанням світових вендорів

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку