hreflang="uk-UA"

Проєктування та побудова диспетчерської зважування в металугрії

Проєкт, який ми розглядаємо, є важливим кроком у розвитку сучасних технологій в сфері вагового контролю на залізничних вагових підприємства. Втілення цього проєкту відкриває перед підприємством нові можливості для підвищення ефективності, надійності та безпеки вагових операцій. У цьому описі проєкту ми докладно розглянемо його складові, переваги для замовника та способи, якими він сприяє покращенню робочого процесу на вагових підприємства.

Мета проєкту

Розробка стійкого до відмов комплексу програмно-апаратних засобів для забезпечення можливості централізованого дистанційного зважування на залізничних вагових підприємства.

• контроль за переміщенням вантажів, сировини та матеріалів на підприємстві в режимі "онлайн"

• мінімізація впливу людського фактору на результати зважування

Вузли системи

Структурована кабельна система та електромережа

Для центральної диспетчерської вагового контролю була спроєктована та побудована локальна обчислювальна мережа, структурована кабельна система, а також мережа 220 В, яка забезпечує живлення робочих місць диспетчерів та начальника.

Комутація відеосигналів від робочих місць диспетчерів на центральну та допоміжні відеостінки відбувається за допомогою матричного комутатора 16x16 (4 входи для диспетчерів, 4 входи для скалера, 8 - резерв для майбутнього розширення). Матричний комутатор може керуватися за допомогою пульта.

Для забезпечення централізованого зважування ми передбачили побудову локальної обчислювальної мережі.

Моніторинг та спостереження

Для відображення інформації про зважування в режимі онлайн на автоматизованому робочому місці диспетчерів встановлено центральну "відеостіну", що складається з чотирьох моніторів 46” (2х2). Є можливість виводу на відеостіну як зображень з чотирьох різних моніторів, так і одного зображення на всю матрицю за допомогою скалера.

Також передбачено дві допоміжні відеостіни - по одному монітору 46” з кожного боку.

Відеоспостереження та відеоаналітика

Для можливості перегляду номера вагона, вмісту вагона, положення вагона на вагах компанією VERNA розроблено та впроваджено відеоспостереження вагових підприємства.

Для ідентифікації та моніторингу ми обладнали вагові системи автоматизованим розпізнаванням номерів вагонів за допомогою відеоаналітики.

Серверне обладнання

Сервери в цьому проєкті відіграють важливу роль у забезпеченні надійності, швидкості та функціональності вагового контролю на залізничних вагових підприємства. Вони були використані для централізованого зберігання всіх даних, пов'язаних з ваговим контролем, включаючи інформацію про зважені вантажі, вагони та інші важливі дані. Забезпечується обробка даних, включаючи відеоаналітику, ідентифікацію вагонів та робочий процес зважування.  Сервери забезпечують доступ до даних та функцій для робочих місць диспетчерів та інших співробітників, які беруть участь у ваговому контролі та моніторингу.

Центральна диспетчерська вагового контролю та впроваджене серверне обладнання розраховані з урахуванням можливості підключення існуючих 57 вагових підприємства і мають можливість масштабування при розширенні вагових.

Резервне живлення

Для забезпечення стійкості мережевої інфраструктури за живленням передбачені ДБЖ, обладнані мережевими картами моніторингу з необхідною кількістю ліцензій для підключення їх до існуючої системи моніторингу.

У випадку втрати живлення працездатність комутатора Центральної диспетчерської та диспетчерів підтримується центральним джерелом безперебійного живлення протягом не менше 120 хвилин.

Безпека

Ми оснастили вагові системою пожежної сигналізації з можливістю підключення їх до центрального пункту спостереження.

У вагових впроваджено систему охоронної сигналізації з використанням датчиків відкриття дверей і датчиків руху в приміщенні, а також систему дистанційного управління освітленням на світлодіодних світильниках.

ІР-телефонія

Наші спеціалісти впровадили IP-телефонію для диспетчерів з можливістю зовнішнього гучномовця.

Центральна диспетчерська вагового контролю була включена в корпоративну мережу підприємства через новий комутатор з гігабітними абонентськими портами з підтримкою PoE для підключення IP-телефонів персоналу. Робочі місця диспетчерів та начальника зміни були обладнані IP-телефонами і комплектами навушників.

Для оперативного набору дистанційних об'єктів для диспетчерів та начальника зміни передбачені панелі швидкого виклику.

Додаткове обладнання та програмне забезпечення

В рамках проєкту було дороблено допоміжне програмне забезпечення диспетчерів, яке реалізує можливість дистанційного управління освітленням, сповіщає диспетчерів та начальника зміни про тривоги, надає можливість диспетчерам дистанційно надавати доступ складачу потягу до шлюзу з надрукованою документацією - дистанційно відкривати шлюз та контролювати його закриття.

Вагові були обладнані системою для друку відвісних документів.

У диспетчерській були обладнані робочі місця диспетчерів - двох чергових та двох резервних аналітиків та робоче місце начальника зміни в окремому кабінеті. Робочі місця диспетчерів та начальника зміни обладнані персональними комп'ютерами зі спеціалізованими відеокартами та моніторами. Кожен диспетчер має можливість виводу зображення на відеостіну.

Для робочих місць диспетчерів та начальника зміни також передбачено меблі: шафи для документації, столи з пультами управління, тумби, полиці, директорський стіл та стільці.

Проєктна документація

Замовник отримав комплект необхідної конфігураційної та експлуатаційної документації

• Розроблений повний комплект проєктної та експлуатаційної документації

• Ескізний і робочий проєкт, специфікація

Сервіс та обслуговування

Після впровадження проєкту ми провели навчання і передали спеціалістам замовника досвід, знання та кращі практики, необхідні для щоденного супроводження та розвитку Комплексу, спеціалісти нашого сервісного відділу надали замовнику інтенсивну підтримку в післястартовий період.

Результати проєкту

Спроєктований, впроваджений, протестований і запущений в промислову експлуатацію Комплекс, який відповідає вимогам нашого замовника, із системою відображення візуальної інформації центральної диспетчерської вагового контролю в складі автоматизованих робочих місць, відеостіни для відображення, системи голосового зв'язку з ваговими.

1. Підвищення ефективності вагового контролю.

Завдяки впровадженню стійкого комплексу програмно-апаратних засобів з можливістю централізованого дистанційного зважування, замовник отримав можливість контролювати переміщення вантажів, сировини і матеріалів на підприємстві в режимі "онлайн". Це дозволяє підвищити точність та швидкість зважування, мінімізувати вплив людського фактору та забезпечити більш ефективне використання ресурсів.

2. Покращення безпеки і надійності

Впровадження системи пожежної сигналізації, охоронної сигналізації та системи дистанційного управління освітленням сприяло покращенню безпеки на підприємстві. Це допомагає уникнути аварійних ситуацій та забезпечити надійну роботу вагових підприємств.

3. Підвищення продуктивності співробітників

Встановлення сучасного обладнання та інфраструктури, також підвищило комфорт та продуктивність робочих місць диспетчерів і персоналу підприємства. Забезпечення персоналу необхідними інструментами для роботи та навчання зменшило можливість помилок та підвищило продуктивність.

4. Моніторинг та звітність

Система включає в себе можливості моніторингу та відеоаналітики, що дозволяє відстежувати номери вагонів, вміст вагонів та положення на вагах. Це допомагає у веденні докладної звітності і контролю над ваговими операціями.

5. Масштабованість і готовність до розширення

Впроваджена система розрахована на можливість підключення до 57 вагових, що забезпечує готовність до розширення діяльності в майбутньому і збільшення обсягів обслуговування.

6. Зменшення витрат і підвищення ефективності обслуговування
Втілення проєкту також дозволило замовнику зменшити витрати на обслуговування завдяки автоматизації багатьох процесів та підвищенню надійності системи.

Втілення проєкту також дозволило замовнику зменшити витрати на обслуговування завдяки автоматизації багатьох процесів та підвищенню надійності системи. Загалом, втілення цього проєкту принесло замовнику покращення в ряді ключових аспектів його діяльності, забезпечивши більш точний та ефективний ваговий контроль і підвищення загальної продуктивності.

Використане обладнання та програмне забезпечення

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію