hreflang="uk-UA"

Система автоматизованого моніторингу та обліку сільськогосподарської продукції

Компанія VERNA має досвід проєктування та впровадження ряда систем, необхідних для автоматизації контролю та віддаленого моніторингу сільськогосподарської продукції на зернозберігальних підприємствах.

Зазвичай елеватори мають завдання з ідентифікації, відстеження та обліку сільськогосподарської продукції, що надходить на територію підприємства, тому є необхідність мати стійку базу даних, доступ до якої мають всі підрозділи елеваторів та компанії для обліку і звітності.

Складові системи

• Автоматизація контролю та управління рухом автотранспорту

Для оцінки якості сільськогосподарської продукції, наша система використовує спеціальне обладнання та програмне забезпечення, що дозволяють проводити зважування та відбір зразків без участі людей. Водії залишаються у своїх машинах на етапах зважування, взяття проб для перевірки якості та розвантаження агропродукції.

Оператор надає доступ до розвантаження тільки після отримання позитивних результатів лабораторних випробувань, перевірки всієї інформації про товар, стан автомобіля та працездатність водія.

На передньому склі всіх автомобілів, які в'їжджають на територію елеватора, встановлюються RFID-мітки, і на маршрутах руху автотранспорту на підприємстві розміщені RFID-зчитувачі.

Поруч з авторозвантажувачем розташовується табло з вказівкою номера машини, і водій отримує повідомлення з порядковим номером. При цьому RFID-зчитувач розпізнає мітку на лобовому склі автомобіля, щоб уникнути плутанини між різними видами сільськогосподарської продукції.

Рух автотранспорту на території підприємства регулюється шлагбаумами, світлофорами, інформаційними табло, зчитувачами RFID-міток, системами гучномовного зв'язку, датчиками, які фіксують положення автомобілів на вагах і пунктах відбору зразків, що разом з системою відеоспостереження утворюють єдину інтегровану систему.

• Технологічне та безпечне відеоспостереження

Наш відділ проектування VERNA розробляє і впроваджує систему відеоспостереження та фотофіксації, яка охоплює автомобільні та залізничні вагони, зони лабораторного обладнання, місця автовивантаження та автозавантаження, а також приміщення лабораторії, реєстрації та зерносховища. Відеоматеріали зберігаються на захищеному сервері, і система має можливість віддаленого підключення та перегляду. Для служби безпеки організовується пост відеоспостереження з кількома моніторами.

Ми також оснащуємо систему відеоспостереження функцією відеоаналітики для розпізнавання та фіксації номерів автомобілів та залізничних вагонів на всіх етапах обробки. Система веде відеоконтроль за розташуванням кожного автомобіля та вагона на вагах і фіксує всі номери під час зважування, а також має можливість віддаленого контролю та моніторингу.

• Система контролю та управління доступом

Ми пропонуємо використовувати систему контролю доступу (СКУД) з функцією розпізнавання обличчя та алкотестером, щоб керувати доступом персоналу, водіїв та відвідувачів до різних зон підприємства, включаючи лабораторії, адміністративні приміщення та елеваторні споруди. Фахівці VERNA налаштувують і розподіляють рівні доступу для різних груп користувачів на території елеватора.

В системі контролю доступу на елеваторі працює система аварійного відкривання дверей турнікетів на евакуаційних маршрутах у випадку пожежі.

• Облік електроенергії та газу, телеметричний контроль

Для безпровідного отримання даних з датчиків обліку електроенергії на елеваторі ми використовуємо технологію LoRaWAN. Ми успішно впровадили систему технологічного обліку споживаної електроенергії та газу для кожного об'єкта на елеваторі. Ця система автоматично збирає та агрегує дані вимірювань та генерує звіти.

•  Серверна та мережева інфраструктура

Для замовників ми розробляємо та впроваджуємо проєкт розширення і будівництва нових вузлів мережевої інфраструктури для системи автоматичного контролю транспорту, управління доступом, відеоспостереження та диспетчерського зв'язку. Система слабкострумових кабелів в об'єкті реалізується з використанням оптичного та мідного кабелю структурованої кабельної системи. Ми організуємо покриття території елеватора бездротовою мережею Wi-Fi та встановлюємо системи грозозахисту.

На центральному сервері фахівці VERNA налаштовують гіпервізор VMware ESXi, встановлюють та налаштувують RAID для підвищення надійності зберігання даних. Також ми встановлюємо та налаштовуємо програмне забезпечення, яке керує апаратною частиною реалізованого проекту.

Система VERNA на елеваторі значно оптимізовує процеси та технологічні операції, пов'язані з прибуттям та відправленням автомобілів та залізничного транспорту, які транспортують та вивантажують сільськогосподарські продукти.

Система успішно знижує вплив людського фактора на виробничі процеси та практично усуває випадки крадіжок та зловживань на підприємстві. Автоматизація процесів дозволяє значно зменшити кількість персоналу.

Система забезпечує високий рівень контролю над ваговими підсистемами, покращує ефективність управління активами і упорядкувує збір та зберігання аналітичних даних.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку