hreflang="uk-UA"

Starlink - резервний зв'язок та системи гарантованого електроживлення

Перебої або недостатня якість зв'язку чи потужністі електроживлення можуть серйозно ускладнити робочі процеси і призвести до втрати часу і ресурсів.

Компанія VERNA має значний досвід у впровадженні надійних систем живлення та зв'язку, що гарантує стабільну роботу і уникнення непередбачених перешкод.

Надійний зв'язок в банківських філіях за допомогою Starlink

З кінця 2022 року ми впровадили альтернативні канали зв'язку Starlink для відділень декількох системних банків на всій території України та прийняли їх на підтримку та обслуговування.

В умовах постійних терористичних загроз інфраструктурі України наші замовники потребують безперебійного зв'язку з клієнтами та головними офісами, функціонування банківських послуг та можливості проводити транзакції в режимі реального часу та виконувати інші важливі операції без затримок.

Starlink, супутникова мережа від SpaceX, забезпечує надійний та стабільний доступ до Інтернету у будь-якій точці України. Завдяки тисячам невеликих супутників, які обертаються на низькій орбіті, Starlink забезпечує швидкий зв'язок із земною станцією.

Однією з основних переваг впровадження Starlink для банківських філій є гарантований швидкий та стабільний Інтернет, незалежно від їх віддаленості від цивілізації та наявності звичайних мереж. Це дозволяє філіям забезпечувати надійний зв'язок з головним офісом, обмінюватися даними та забезпечувати безперебійне функціонування банківських послуг.

Окрім того, Starlink відкриває двері до нових можливостей у сфері банківського інноваційного розвитку. Філії можуть впроваджувати нові технології, такі як віддалений доступ до банківських послуг, безпекові системи, автоматизовані процеси та інші цифрові ініціативи. Це сприяє покращенню ефективності банківської діяльності та підвищенню конкурентоспроможності.

Впровадження гарантованого електроживлення

VERNA пропонує повний комплекс послуг з розробки та побудові систем гарантованого електропостачання.

Це включає використання дизель-генераторних установок як резервних або постійних джерел електроенергії. Такі системи забезпечують безперебійну роботу важливого обладнання і гарантують електрозабезпеченість банків та фінансових установ навіть у разі відсутності або недоліків зовнішньої електричної мережі.

Співпраця з VERNA має переваги, такі як індивідуальний підхід до проекту, постачання надійного обладнання, налагодження системи та надання сервісного обслуговування. Це дозволяє банкам та фінансовим установам уникнути перебоїв в роботі та забезпечити безперебійну роботу критичних систем.

VERNA готова співпрацювати з фінансовими установами для розробки та впровадження індивідуальних рішень щодо систем зв'язку та електроживлення. Наш досвід і компетенція гарантують ефективне та безперебійне функціонування фінансового сектору.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію