hreflang="uk-UA"

Системи безбперебійного електроживлення та зв'язку

Умови, коли зв'язок обо електроживлення переривається або його якість низька, можуть суттєво ускладнювати виробничі процеси і призводити до втрати часу та ресурсів.

Компанія VERNA має великій доствід впровадження систем гарантованого живлення та зв'язку.

Резервні канали зв'язку для стабільного інтернету

Забезпечення надійного зв'язку є важливим аспектом для успішної діяльності агропідприємств та промислових підприємств.

З кінця 2022 року ми активно пропонуємо впровадження Starlink від SpaceX - надійного та стабільного доступу до Інтернету.

Starlink - це супутникова мережа, яка надає швидкий та надійний Інтернет у будь-якій точці планети. За допомогою тисяч невеликих супутників, які обертаються на низькій орбіті, Starlink забезпечує швидкий зв'язок із земною станцією. Це рішення є особливо привабливим для агропідприємств та промисловості, які знаходяться у віддалених або важкодоступних місцях.

Однією з основних переваг Starlink для агропідприємств є можливість отримати швидкий та стабільний Інтернет, незалежно від віддаленості від цивілізації та наявності зв'язку.

Окрім стабільної роботи у сільському господарстві використання  Starlink відкриває безліч можливостей для впровадження сучасних технологій, таких як моніторинг посівів, автоматизація процесів, управління розпорядженнями та виробництвом.

Завдяки надійному зв'язку, агропідприємства можуть оптимізувати свою роботу, знизити витрати та підвищити продуктивність.

Гарантоване електроживлення

В компанії VERNA пропонується повний комплекс послуг з розробки та будівництва систем гарантованого електропостачання (СГЕ) для агросектору та промислових підприємств. Забезпечення надійного електропостачання об'єктів з урахуванням їх специфіки є нашим пріоритетом. Ми використовуємо дизель-генераторні установки, які працюють як резервні або постійні джерела електроенергії.

Наші системи гарантованого електропостачання забезпечують неперервну роботу важливого обладнання навіть у разі відсутності або недоліків зовнішньої електричної мережі завдяки використанню зовнішніх паливних резервуарів.

За останні роки зростання обчислювальних потужностей у сільському господарстві та промисловості стало популярним використання комплексних СГЕ, які забезпечують електрозабезпеченість не лише окремих робочих місць, але й всього підприємства в цілому.

Співпраця з VERNA має наступні переваги: ми здійснюємо проектування та монтаж СГЕ згідно з вимогами проєкту, постачаємо обладнання та забезпечуємо його налагодження. Наші інженери мають багаторічний досвід роботи з провідними виробниками, такими як SDMO, Inmesol і FGWilson, і пропонують дизель-генераторні установки потужністю від 9 кВА (7,2 кВт) до 3300 кВА (2400 кВт) з вихідною напругою 400/230 В.

Забезпечення сервісного обслуговування також є однією з наших переваг. Ми забезпечуємо розширення заводської гарантії і надаємо послуги технічної підтримки та ремонту нашого обладнання.

Для агросектору та промислових підприємств надійне електропостачання є важливим фактором успішної роботи. Наші СГЕ дозволяють уникнути перебоїв в електропостачанні і забезпечують безперебійну роботу сільськогосподарської техніки, промислового обладнання та інших критичних систем.

Завдяки нашому досвіду і компетенції ми готові розробити індивідуальні рішення для потреб вашого агробізнесу або промислового підприємства. Ми ретельно аналізуємо вимоги проєкту, розробляємо оптимальні рішення та забезпечуємо їх ефективне впровадження.

Завдяки системам гарантованого електропостачання від VERNA агробізнес або промислове підприємство працюють безперебійно та ефективно.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію