hreflang="uk-UA"

Кібербезпека та захист інформації

Компанія VERNA пропонує послуги з побудови та підтримки комплексної корпоративної системи інформаційної безпеки підприємств, яка знижує ризики втрати або витоку інформації, скорочує витрати на впровадження та експлуатацію різноманітних захисних систем, дозволяє запобігти та усунути наслідки вірусної атаки, відновити працездатність ІТ-інфраструктури.

Антивірусний захист робочих станцій та серверів

Впровадження системи захисту від вірусів у мережах інформації включає контроль всіх потенційних шляхів проникнення вірусів, таких як електронна пошта, мережеві протоколи (HTTP, FTP), зовнішні носії інформації та файлові сервери. Вона також забезпечує захист від різних видів загроз.

Система здійснює постійний моніторинг і періодичне сканування всіх серверів і робочих станцій з використанням антивірусного програмного забезпечення. Крім того, вона автоматично сповіщає про "зараження" і "лікування" вірусів та забезпечує захист мобільних пристроїв.

При виборі антивірусного рішення ми рекомендуємо враховувати такі критерії, як продуктивність систем, плановане використання антивірусу, результати власних тестів, рейтинги незалежних дослідницьких компаній, зручність адміністрування та наявність централізованої системи управління.

Основним компонентом будь-якого антивірусу є антивірусний двигун, який відповідає за перевірку об'єктів і виявлення шкідливого коду. Виробники використовують різні алгоритми роботи, але загальний принцип дії схожий. Антивірусні двигуни містять бази даних про відомі віруси, які були виявлені дослідницькими лабораторіями виробників.

Антивірусні програми намагаються "вилікувати" заражені файли, а якщо це неможливо, то такі файли поміщаються у карантин або видаляються. У разі сумніву щодо наявності вірусу, антивірусне програмне забезпечення надсилає дані для перевірки фахівцям виробника, які оновлюють антивірусні бази даних з інформацією про нові шкідливі коди. Ефективність виявлення шкідливого коду і рівень захисту, що надає антивірус, залежать від розробленого антивірусного двигуна, його методів виявлення вірусів. Тому при тестуванні антивірусних продуктів слід приділяти особливу увагу цьому компоненту, перевіряти його якість та вплив на продуктивність апаратної платформи, на якій він працює.

Контроль пристроїв введення/виведення

Система контролю пристроїв введення-виведення (I/O) від VERNA забезпечує запобігання випадковим та непередбачуваним ситуаціям несанкціонованого передавання корпоративних даних на зовнішні пристрої та регулювання подальшого використання пристроїв I/O відповідно до інформаційної безпеки організації.

Існує цілий клас систем контролю пристроїв, які виконують такі функції:

• Контроль копіювання даних на різні носії та через різні порти.

• Дозвіл або заборона використання певних пристроїв та копіювання певних даних на дозволені пристрої, а також обмеження копіювання даних користувачами з певних місць і додатків.

• Централізоване призначення, розгортання, адміністрування та оновлення політик і засобів захисту на підприємстві через систему централізованого управління, що дозволяє налаштовувати політики щодо використання пристроїв та даних для кожного користувача, групи або відділу.

• Отримання детальної інформації про пристрої, часові мітки, дані тощо для швидкого і правильного проведення аудиту.

Системи контролю пристроїв працюють на основі агентів, які встановлюються на робочих станціях користувачів і контролюють фізичні порти відповідно до налаштованих політик адміністраторами системи. Ці агенти часто поширюються на ПК-користувачів за допомогою групових політик AD або за допомогою серверної частини рішення, що дозволяє централізовано керувати агентами з однієї консолі.

Захист від витоку конфіденційної інформації

Через некоректні дії співробітників та умисні крадіжки корпоративних даних, компанії зазнають значних збитків, які перевищують витрати на інформаційну безпеку. Для захисту конфіденційної інформації та інтелектуальної власності від ненавмисного або умисного витоку ми пропонуємо використовувати продукти класу DLP (Data Loss Prevention) - системи запобігання втрати даних. DLP-рішення мають захищати конфіденційну інформацію від несанкціонованих операцій, таких як копіювання, зміна і т.д., а також її переміщення, такого як надсилання, передача поза організацією, зберігання в інших місцях тощо, шляхом встановлення контролю. Сучасні DLP-системи мають багато характеристик та функцій, які слід враховувати при виборі рішення для захисту від витоків конфіденційної інформації.

Одним з ключових параметрів є мережева архітектура, яка використовується в DLP-рішенні. З цього погляду DLP-рішення поділяються на дві групи: шлюзові та хостові. В шлюзових DLP-рішеннях використовується сервер, який обробляє весь вихідний мережевий трафік корпоративної мережі з метою виявлення можливих витоків конфіденційних даних. Хостові DLP-рішення базуються на використанні програмного забезпечення, яке встановлюється на робочих станціях, серверах тощо. Оптимальним варіантом є спільне використання обох типів DLP, але кожну задачу слід розглядати окремо. Часто замовники спочатку вибирають хостовий DLP для запобігання витокам конфіденційної інформації, а потім додають шлюзовий до схеми, якщо це необхідно.

Фільтрація та аналіз даних при доступі до Інтернету

Компанія VERNA пропонує впровадження систем аналізу та фільтрації вмісту під час доступу до ресурсів Інтернет. Наші експерти розроблять технічне рішення, яке буде інтегруватися з наявними захисними засобами клієнта. Це рішення включає повний пакет проєктної та експлуатаційної документації.

Такі системи дозволяють захищати користувачів від потенційних загроз, які можуть походити з Інтернету. Вони аналізують активний вміст веб-сторінок, імітують його поведінку та передбачають наміри цього вмісту. Це дозволяє системі веб-фільтрації забезпечити попередній захист від загроз та цілеспрямованих атак.

Аудит та підтримка систем ІТ-безпеки

Компанія VERNA має значний досвід проведення аудиту різних рішень забезпечення інформаційної безпеки, які застосовуються на підприємствах наших клієнтів. Ми пропонуємо послуги з аутсорсингу систем інформаційної безпеки, дозволяючи клієнтам зосередитися на своїх основних діяльностях, а ми візьмемо на себе відповідальність за ефективний захист їх інформації.

Крім цього, ми надаємо послуги з навчання, що дозволяють співробітникам оволодіти навичками роботи з різними системами інформаційної безпеки. Ми проводимо навчання, які адаптовані до потреб та конкретних систем наших клієнтів, допомагаючи їм забезпечити навички та знання для ефективного використання захисних засобів.

Наш відділ проєктування відповідає за розробку проєктної та робочої документації для різних систем інформаційної безпеки. Ми створюємо детальні плани та документи, що включають рекомендації та вказівки для впровадження цих систем, забезпечуючи нашим клієнтам високу якість та ефективність заходів забезпечення інформаційної безпеки.

Ми використовуємо обладнання та програмне забезпечення наших партнерів

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Дякуємо! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Отримати консультацію