Побудова резервних системи живлення з альтернативними каналами зв'язку

Допомагаємо нашим замовникам працювати та бути на зв'язку в умовах віялових відключень електроживлення та постійної терористичної загрози

Спеціалісти VERNA розробили типове рішення для організації стабільної роботи магазинів та відділень банків за будь-якіх умов.

Для магазинів ми резервуємо ми резервуємо електроживлення у 2 точках – касової зони та серверної. У касову зону підключаємо 2 ноутбуки, 2 касові принтери та 2 сканери штрих-кодів. У серверну зону підключаємо відеоспостереження та WI-FI мережу.

Ми розраховуємо необхідну ємність аккумулятора для заданої години роботи та кількості підключеного обладнання та підбираємо необхідний прилад безперебійного живлення.

Для стабільного інтернету ми будуємо два резервні канали зв'язку. У разі пропадання сигналу від основного провайдера система автоматично перемикається на резервний канал зв'язку. Роутер із підтримкою мобільної мережі працює на частоті GSM 4G або 3G залежно від покриття оператора.

Інший резервний екстрений канал зв'язку організовано на устаткуванні Starlink. Він використовується як окремий пристрій і не задіяний у роботі всієї системи та магазину.

Після проектування та монтажу ми здійснюємо подальший супровід Starlink та іншого обладнання.

VERNA має великий штат фахівців, які одночасно працюють на всій території України та готові виконувати великі обсяги роботи швидко.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більше інформації про наші рішення та проєкти

Залишити заявку